Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?

Mit gondoltok erről a tápról?

Figyelt kérdés

Szeretnénk tápot váltani és ez miatt érdekelnek a vélemények.


Natural & Delicious


[link]



#kutyatáp #tápváltás #natural delicious
2013. jún. 28. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb táp, nem etettem ilyennel, de nagyon jók az összetevői, tartalmaz gabonát, de korántsem abból van benne a legtöbb.
2013. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó táp szerintem is. De ha nagytestű kölyök kutyát etetnél vele akkor óvatosan nagyon magas a fehérjetartalam, nehogy nagyon megnyomja a növési időszakban.
2013. jún. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jött be.
2013. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kistestű kutyusról lenne szó. Akkor úgy nem gond a magas fehérje?
2013. jún. 28. 13:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyus esetén szerintem nem vészes a 40% körüli fehérjetartalom, az Orijennek is ilyesmi. Nyugodtan próbáld ki ezt a tápot, aztán ha nem válik be, akkor majd keresel egy másikat:)
2013. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a kutyusnak ízlik, akkor a legjobb választás, minden csak azon múlik.
2013. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt azert nem mondanam, utolso...
2013. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit nem mondanál, pl. te is megeszed az agyonpermetezett bolti akármit, úgyhogy. A húst amit üzletbe veszel az már olyan friss hogy csak na! Okos vagy!
2013. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Pedigree is ízlik a legtöbb kutyának, mert teli van ízfokozóval meg mindennel, hogy bolondítsák a kutyát, aztán mégis egy nagy szemét. Ízlik a kutyának, de attól még a lehető legrosszabb táp, és nagyon rossz a kutyának is. Ami finom az egyáltalán nem biztos, hogy egészséges.
2013. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem Pedigree-t veszünk meg ilyeneket mert szemét és mert az ára kicsit túlzás.
2013. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!