Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Toklász a fülben. Tapasztalatok?

Toklász a fülben. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most voltam vele dokinál mert tegnap a fülébe ment egy toklász és vadul rázta meg fájlalta ezért elvittem reggel.Kiszedett belőle egy nagy véres toklászt az orvos.A kutyának nagyon fájt a művelet szegény oda is pukizott egy nagyott fájdalmában meg rugkapált, sírt.Mondta, hogy jól be is gyulladt a fülcsije és adott neki két szurit is és fülcseppet írt fel naponta 3x kell csepegtetni 4 napig, majd kontrollra vinni.Most olyan csúnya véres(?)zsíros a füle.4000FT-ot kért el a "műtétért" és 1900 volt a fülcsepp.(Szerintetek ez drága ezért?)Akinek volt már ilyen mikorra gyógyult meg a kutyi?

2013. júl. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha van szíved nem félted a pénzt..
2013. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó mert ha félteném a pénzt akkor elsem vittem volna a kutyát mint sokan mások.Csupán érdekel ez is nem kell érte megkövezni.
2013. júl. 1. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ez nagyon olcsó. Az én kutyámnak a lehel úton az ügyeleten szedték ki a toklászt a füléből 2-3 éve.

Semmi komoly sérülést nem okozott, egy icipici toklász darabka ment a hallójáratba, amit simán ki tudtak szedni csipesszel 1 perc alatt. Még csak bódítani sem kellett, és ezért fizettem 9000 forintot.

Pár héttel később el kellett vele mennem a saját állatorvosunkhoz, mert utána egy kicsit begyulladt a füle, és ő takarítgatta pár ezer forintért.

Szóval amit te fizettél, szerintem egyáltalán nem sok. Most már nem lesz baja, ha a gyulladás elmúlik :) De legközelebb figyelj, ha szárba szökik a toklász, ne vidd olyan helyre, ahol a fülébe mehet.

2013. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen akkor valóban nem sok.Sajnos a házunk előtt ment bele ez a toklász, mostmár jobban odafigyelek erre is.Nem elég, hogy toklász van, hemzsegünk a kullancsoktól is.

Remélem lemegy a füléről a gyulladás, szegénynek még nagyon fájhat mert elég lenn van a fülije a másikhoz képest meg alig enged csepegtetni is, dehát érthető.

2013. júl. 1. 16:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah nálunk sem volt bódítás, lefogtuk az asszisztenssel mivel kistestű nem volt olyan nehéz.
2013. júl. 1. 16:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk is a kullancs a másik mumus :(
2013. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már meggyógyult.:)
2013. júl. 7. 08:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megint toklász ment a fülébe most a másikba.:(:(
2013. júl. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!