Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen a kutyám? Kezd...

Miért ilyen a kutyám? Kezd kicsit elegem lenni.

Figyelt kérdés

Mindent megkap amire egy kutya vágyhat. Kihoztuk a menhelyről, etessük, itassuk, csodás kennelje van, minden nap fél óra séta és kb 3 óra játék a hatalmas udvaron, hétvégén, ha időm engedi, néha túra is. De minden napot azzal fejezzük be, hogy átszökik a szomszédba.. Tudja jól, hogy nem szabad, tudja is hogy rosszat tesz, mert lapul, fülét farkát behúzza, amikor visszahozom, de mégis megteszi. Tudja ki a főnök, ül, fekszik, hempereg.. parancsra, tudja, hogy ha szólok neki, és jön is, de mégis. fél percre elfordulok és már azt látom,hogy mászik át. Sajnos a kerítést egyedül nem tudom megcsinálni(nagyon nagyon hosszú és a szomszéd azt mondta, hogy ő egy forintot sem ad bele, meg nem segít, mert telekpapírok szerint a kerítés még az én udvaromon van). Szóval még egy ideig tuti nem fogom tudni megcsinálni egyedül.


De mit tegyek a kutyával? (2 éves)


2013. júl. 1. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
és mit csinál a szomszédban ha átszökik? mekkora a kennelje? éjjel is ott van amúgy?
2013. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ha nem tudok vele lenni akkor a kenneljében vagy, ami 6×6 méteres + még hozzá a háza.

Ha átszökik én csak annyit látok, hogy totál nyugisan sétálgat, majd mikor rászólok odajön a kerítéshez és lefekszik. Nem olyan, mint akit annyira nagyon érdekelne ott valami, inkább csak "úgy lazán" átmegy.

2013. júl. 2. 12:20
 13/13 A kérdező kommentje:
van *
2013. júl. 2. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!