Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a kutyám? Pedig még...

Fázik a kutyám? Pedig még nincs is az a kemény tél!?

Figyelt kérdés
Rövid szőrű tacskó keverék kutyám van, és már most reszket kint a hidegben. Kinti kutya, van háza, beszigeteltük, de ha kijön nagyon remeg, pedig még minuszok sincsenek. Mi lesz vele télen? Elég neki a kutyaház? Nappal néha beengedem mert sajnálom szegényt, ilyen esetben inkább estére bent kéne tartani? Vagy ne féltsem, meglesz ő télen? Köszi a válaszokat!
2009. okt. 15. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Alig 1 hete még 20 fok fölött volt a hőmérséklet. Persze, hogy fázik, ilyen gyorsan nem lehet megszokni ekkora lehűlést. Bevallom, én is fázom, és nagybundájú kutyáim is össze vannak gömbölyödve, ők is fáznak.
2009. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen fázik a kutyád... Én kutyám is fázik pedig ő benti kutya, nagyobb a szőre is... és még ő is reszket. Ilyenkor néha megengedem,hogy be bújjon mellém az ágyba.:)
2009. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Rövid szőrű kutyust ne tarts kint télen, csináljatok neki helyet legalább az előszobában! Egy kutya amúgy is a gazdi közelében érzi jól magát, nem az udvarra kicsapva.
2009. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

én pincsim már benn van a kazánházban, reggel is hideg van nemhogy este..

csukd be

2009. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Kösz a gúnyos fogalmazást második! Benti kutyám sosem volt, csak a macska van bent, a régi kutyáim bírták a hideget, egy ágyba meg nem aludnék vele. Az előszobás dolgot megfontolom.
2009. okt. 15. 18:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tápanyagban gazdag kajával etesd. Mi ilyenkor adunk neki egy kevéske töpörtyűt, vagy keverek a tápjához egy kis kanál sült zsírt. Ha tele van a pocak és van mit égetni, kevésbé fáznak.
2009. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És hogy csináljam, hogy ne tojja tele az előszobát reggelre?
2009. okt. 15. 18:19
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
A kutya ugyan olyan állat mint a macska! Engedd be őt is!!!
2009. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg amelyik kutya megszokta, hogy kint végzi, az bent nem megy ki. Mondom, elvileg, mert van, hogy nagyon muszáj.

Úgy vettem észre az enyémeknél, hogy kaja után fél, - 1 órával ürítenek. Etesd meg mondjuk 6 órakor és engedd ki óránként egy körre amíg nem mentek Ti is aludni. Nagyon dicsérd meg ha észreveszed, hogy kint pisil, kakil.

A németjucimat mindig megdicsértem, ha észrevettem, hogy pisil, pedig ő kinti kutya, csak szabad bejárása van a műhelybe. Ez annyira tetszik neki, hogy már akkor is leguggol,és kiprésel magából pár cseppet, ha meglát :-)

2009. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:-) Jó fej kutyád van!!!
2009. okt. 15. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!