Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázik a kutyám? Pedig még...

Fázik a kutyám? Pedig még nincs is az a kemény tél!?

Figyelt kérdés
Rövid szőrű tacskó keverék kutyám van, és már most reszket kint a hidegben. Kinti kutya, van háza, beszigeteltük, de ha kijön nagyon remeg, pedig még minuszok sincsenek. Mi lesz vele télen? Elég neki a kutyaház? Nappal néha beengedem mert sajnálom szegényt, ilyen esetben inkább estére bent kéne tartani? Vagy ne féltsem, meglesz ő télen? Köszi a válaszokat!
2009. okt. 15. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

Amilyen hepciás "kihaénnem" hangnemben írsz, én téged előbb csapnálak ki a kertbe, mint a kutyáimat...


Mellesleg a tacskó nem kerti kutya. Talán 200 éve még az volt, de hát te értelmileg le is vagy maradva ennyire. Már a múlt században ott pihentek a vadásszal a kandalló előtt. Nem kint vacogtak. Vettél volna kuvaszt, komondort, berni pásztort...

A kutya nem kerti törpe.


Hogy, hogy ne csináljon be az előszobába? Hát olvass utána... Rólad nem nagyon feltételezem, hogy tudsz olvasni, de a kutyád tuti szobatiszta lenne 3 nap alatt, ha segítenél neki.

2009. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Mindenképp tartsd bennt a lakásban,mert rövidszőrű,nem nagyon birná sztem a telet,ha már most is reszket...!
2009. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező te normalis vagy?


Mitől fogalmazott volna gúnyosan a második?


Egyszerüen kijelentette hogy Igen fázik a kutyád!!


Neked problémáid vannak odafönt?

2009. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy pedig amit ír az valóság akármennyire is elképzelhetetlen neked !!


Nem mindenki a ganéban tartja a kutyáját a kert végében!

2009. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy kérdező hallottál már a kutyamelegítőről?


Vagy a kutyaruhákról?


Talán vehetnél a kutyádnak egy mellényt!!


Nem vágná taccsra a havi büdzsét!!


Vagy annyit sem érdemel meg?

2009. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

:) Nem vagyok fogyatékos, de jót virultam rajtatok. A második válaszolót félreértettem belátom, mert van annyi iQ-m, vállalom a hibáimat. :D Bocsi 2.!

Köszöntem a negatív kritikát rólam, majd magamba nézek.:-) Nem akartam bunkónak tűnni.

Nem vagyok állatkínzó se, de azt hittem elég a bélelt kutyaház neki. Alul egy fotelnak az alja van neki, oldalait hungarocellel szigeteltük, alja magasított, mi kell még? Nappal beengedem, most már majd este is. :D :D

2009. okt. 16. 10:06
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, pénzem nincs puccos kutyikra, mint berni pásztor stb, Sőt a keverékeket sokszor többre értékelem, az enyém is az. Főleg azért, mert ebben a ,,trendi,, világban, már nem ,,trendi,, a keverék, nekik az utca, és a menhely jutott. Sajnos.
2009. okt. 16. 10:09
 18/19 A kérdező kommentje:
A kutyaruhának értelme nincs, mivel ha vizes lesz az udvaron, akkor még rosszabb lesz neki. Ha kopasz lenne, látnám értelmét, de így csak egy divathóbort. Láttál már farkast cicanadrágban? :-D
2009. okt. 16. 10:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Farkas cicanadrágban...:XDDD
2009. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!