Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bende karok közül melyiket...

A Bende karok közül melyiket ajánlanátok? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Verseny és hobbi kutyákat is képeznénk vele (nagytestűeket). A sport védőkart néztem ki, de nem tudom, hogy mennyire vált be másoknak. [link]


vagy a professional


esetleg a Bonak: [link]



2013. júl. 1. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Egy db karral nem lehet kutyát képezni.
2013. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy ki mit és mire ajánl.
2013. júl. 1. 18:01
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy ez? [link]
2013. júl. 1. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem bemész a Bendéhez, és felpróbálod, melyik esik jobban kézre. Mondjuk segédek elég ritkán szoktak itt ezen az oldalon informálódni:))) Ráadásul 1 kar nagyon nem elég, mert ugye azt a kutyát fel kell épiteni, és azt nem karral kezdjük.
2013. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na meg más kar kell a versenykutyáknak és más a hobbi kutyáknak.
2013. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most a karról kérdeztem. Az egyértelmű, hogy hecc bőrt, párnát, éket, botot, ostort is veszek. Elsősorban hobbi kutyáknak kell.
2013. júl. 2. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem megbántásból. Segéd vagy szerinted, és nem tudod milyen védőkar kell??????
2013. júl. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sportkar. Az jó kemény, nagy a fogófelülete. Lehet majd szelektálni. Amelyik nem fogja meg rendesen, mehet a levesbe.
2013. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!