Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket ajánlanátok...

Milyen könyveket ajánlanátok (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Páromat szeretném valamilyen könyvvel meglepni (18/F).


Nem egy nagy könyvmoly, de azért szeret olvasni - ha olyasmit talál, ami az ő ízlése. A kedvenc írója Darren Shan, néha előveszi a démonos könyveit (nem vagyok otthon benne), és másfél hét alatt végigolvassa őket. Ha jól tudom, szereti Stephen King könyveit is, de ennél többet sajnos nem tudok, direkt kérdezősködni meg nem szeretnék, az túl átlátszó :) Szóval leginkább a horror, sci-fi dolgokat imádja, tudtok valami izgalmas könyvet ajánlani, amivel nem foghatok mellé? Nyugodtan mondhattok többet, jöhet olyan is, ami esetleg itthon még nem jelent meg (perfekt angoltudása van, szeret angolul olvasni).


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! 18/L



2013. jún. 7. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nekem is Darren Shan az egyik nagy kedvencem. Mindegyik könyvét olvasta már? Mert ha nem, akkor ajánlom a Város trilógiát, a Vámpír könyveket vagy A vézna hóhért. Főleg az utóbbi kettőt. Nekem ezek a kedvenceim DS-től. Ha egyet kéne megneveznem kedvencként, A vézna hóhér lenne az.


Terry Pratchett esetleg? Amolyan műveltebb fajta fantasy, elég komoly, jól megszerkesztett könyveket ír, plusz még humoros is. A Korongvilág regényciklusa a legjobb, pl. Fegyvertársak, A mágia színe, stb...

2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) utánanézek ezeknek:) az a baj, hogy nem tudom, a többi Darren Shan-t olvasta-e, mert csak ebben a démonos sorozatban vagyok biztos, azt láttam nála, meg mesélte, hogy azt olvassa épp :) de majd megpróbálom megtudni valahogy:)
2013. jún. 7. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, mert ezek szerintem sokkal jobbak, mint a démonos. :) Az sem rossz, de ezek még jobbak.
2013. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Carole válasza:
100%

Stieg Larsson - Tetovált lány

A lány aki a tűzzel játszik

A kártyavár összedől

2013. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ezeknek is utánajárok:)
2013. jún. 9. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!