Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy fiatal kutyust...

Hogy lehet egy fiatal kutyust rávenni arra hogy ugasson? Mikortól várhtó hogy a kutyus ugatni fog?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 17:23
 1/6 Chimaira ***** válasza:
Játszatok vele jó sokat.. legyen egy saját játéka és amikor belejön a játékba, de nem kapja meg rögtön, (vagy nem dobod el rögtön)... egyből felháborodik majd és ugatni fog :)Sztem olyan 4 hónapos kor után már tuti fog ugatni
2013. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én kutyám alig ugat néha viszont ez azért van mert biztonságérzete megvan, idegent is csak akkor ugat meg ha nincs mellette olyan ember akit ismer
2013. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyire fiatal? mióta van veletek?
2013. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 hónapos és két hete van nálunk
2013. júl. 2. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor még kölyök, eleve most, 8 hetesen kerülhetne csak hozzátok.
2013. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kutyám mikor megtanítottam neki. kb 20 percen keresztül próbálkoztam mindenfélével mire nagy nehezen rám ugatott,abban a pillanatban kapta a jutifalit, amin nagyon meglepődött mert az ugatás után elszégyellte magát, hogy neki ilyet nem is szabadna és mégis jutalom jár érte :D a másodikat már könnyebben elértem, jutifali. A harmadikat pedig bár még szégyenlősen de már örömmel csinálta :)
2013. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!