Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet ez?...

Szerintetek mi lehet ez? Légyszi valaszoljatok

Figyelt kérdés

A 10 honapos labradorom fején van egy hatalmas,szemmel latható pup.

Csak tegnap vettem észre.Nem hiszem,hogy faj neki,mert nem vonyit amikor hozza érek.

Anyu szerint lehet,hogy csak attól van,hogy a masik kutyaval össze verekedtek.


2013. júl. 2. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem azert mert egyik este megbotlott benne anyukad?
2013. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy daganata van?
2013. júl. 2. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de esetleg mutasd meg dokinak.
2013. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A daganat nem lesz egyik napról a másikra olyan hatalmas.
2013. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiatal hebrencs kutyáknál előfordul, hogy beveri a feje tetejét valahova, ott van egy tömlő, és hatalmas púp lesz rajta, ami eléggé ijesztő méreteket is tud ölteni. nincs vele különösebb tennivaló, kb. 2 hónap mire leapad, feltéve ha addig nem veri be ujra.
2013. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szomszéd retriverének is nőtt pú a fejáre az valami zsírcsomó volt amit a doki kivágott.
2013. júl. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyik napról a másikra lett akkor szerintem se daganat se zsírcsomó. Valószínüleg az amit már írtak. Valahova beverte. Ha nagyon beverte lehet csontkinövés de az is elmúlhat csak az tovább tart. Esetleg lehet még csípés vagy valami megbökte. Ha valami megbökte akkor a gennytől lehet akkora ami viszont lehet el kell távolítani. De az szerintem fájna neki.
2013. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!