Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bent Lako Kutyád hol alszik...

Bent Lako Kutyád hol alszik éjjel? Műanyag fekhely? Vagy min? Nekem Vizslám van van egy takaro amin alszik de egy nap után olyan büdös hogy az nem igaz

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tisztán tartod a kutyát, nem lesz büdös a fekhelye sem, ez a titok.
2013. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
:D párnán (kutyaágy belseje, az ágy részét egyelőre támadja :D) vagy pokrócon vagy simán csak elalszik a parkettán. pár hetente fürdetjük meg ha mocskos lesz, lemossuk sima vízzel. néha rosszalkodik és bemászik az ágyamba (kölyök), de nem lesz büdös utána.
2013. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szállítóboxában, imádja. A teteje le van terítva pokróccal,az az ő kuckója.
2013. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Egy nagy és vastag szivacs amire párnahuzatot húztam. Azon fekszik általában, ha melege van akkor a linóleumon.
2013. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

kutyafekhely, aminek már csak a pereme van meg, bele paplant raktam. 2 benti nagytestű kutyám van, 2 helyük van, de többnyire ketten nyomorognak egyen.


valóban büdös, ki kell rázni, szellőztetni, meg bizonyos időközönként mosni.


az előző helyen, ahol laktunk, a kutyáknak egy gyerekágyat vettünk, abban aludtak. nagyon cukik voltak!

2013. júl. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az enyémnek ki lett jelölve egy saját fotel, az a fekhelye, éjjel is azon alszik. Sosem büdös.

Valami más gond lehet ha egy nap alatt büdös lesz a takaró.

2013. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt max akkor lesz büdös egy takaró, ha a kutya ráhányik vagy lepisili. Az én benti kutyáim mindig saját takarókon aludtak, időnként kimostam, mikor megbüdösödött, ennyi. De az hetekbe tellett minimum.
2013. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Puha "takarón" - Vet Bed.

Az nem normális, h 1 nap után büdös a takarója. Feltételezem fürdeted, nem hemepereg sz@rban, nem ezt veszi át. Én a helyedben utánajárnék a dolognak, ha jól emlékszem bűzmirigy is okozhat ilyen problémát, hogy a kutya szőre büdös lesz tőle, ezt átveheti a takaró. Mindenképp járj utána!

2013. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém saját kézzel varrt négyszög alakú, fekhelyen amit szivaccsal tömtem ki.+ a járólapon szeret így nyáron.
2013. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lehet ez nem fog sokaknak tetszeni, de saját párnája van a kutyámnak ami az ágyra van rakva, így a saját párnáján az ágyamban fekszik, mondjuk meg is értem, jó pár évig menhelyen élt, mielőtt befogadtam volna
2013. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!