Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesti gazdik: egyelőre (?...

Budapesti gazdik: egyelőre (? ) nem behívható kiskutya szocializációja szempontjából melyik terület az előnyösebb? Városliget vagy Margitsziget?

Figyelt kérdés
A legjobb szerintem a zárt futtató, mert ott őt sem kell megkötni, de ebből olyan kevés van és szeretnék néha szép parkokban is sétálni. Akiknek van tapasztalata: melyik helyen nagyobb a kutyás élet? És melyik napszakban érdemes menni? Szeretném, ha ebben a kritikus időszakban minél több kutyával ismerkedne.

2013. júl. 2. 16:09
 1/9 anonim válasza:
Szerintem mindkét helyen jól érezné magát a kutyus de ha választanom kéne akkor inkább városliget ott még sincs akkor forgalom mint a margitszigeten
2013. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
Szerintem is a városliget megfelelőbb.
2013. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 2. 17:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a Városligetet szeretem jobban, mindig szuper kutyapartik vannak ott:)
2013. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizony, városliget ;) tervezünk mi is kimenni oda a Zebbel, nagyon jó hely :)
2013. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Városliget és egy hosszú 10 méteres póráz, mert könnyen meg lehet akasztani vele a kutyát behívásnál :)
2013. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kölyök még? :)
2013. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a tippet, akkor majd beszerzünk egy hosszú pórázt is. bár azzal szerintem gabalyodna összevissza :D

igen, holnap tölti a 4. hónapot :) ráadásul bullterrier, szóval még egy ideig tuti nem lesz álomkutya..engedelmesség szempontjából :)

2013. júl. 2. 22:56
 9/9 anonim válasza:
Olyan pórázt vegyál ami másfél méteres mert akkor ha hosszút veszel akkor a kutya vezet téged és nem te őt...Mert a kutya számára a póráz hossza végtelen:D
2013. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!