Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek furán megy a kutyám?

Szerintetek furán megy a kutyám?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit olyan, mintha esne egyik lábáról a másikra, főleg a 2 hátsó lába. Szerintetek?

http://www.youtube.com/watch?v=YQoUHfbEFgk&feature=youtu.be


2013. júl. 2. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát elég furin megy. Vidd el dokihoz,vagy a dokit hívd ki magatokhoz.
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is furán megy. Dokinak mutasd meg.
2013. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet diszpláziás? Az a baj, hogy a szüleim nem akarják elvinni, pedig mondom én, hogy valami nem oké :( Apum mondta, hogy ad neki csonterősítőt, régen is kapott, de már vagy 1 éve nem.
2013. júl. 2. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
lehet meghúzódott a lába , vagy belelépett valamibe
2013. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Apukádat kérdezd meg, hogy ha ő kezdene el így kacsázni, akkor is csonterősítőt szedne-e, vagy inkább az orvost kérdezné, hogy mi ez és mit lehet vele kezdeni...
2013. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
könnyen ül le-fel?
2013. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az nem tűnt fel, hogy a föl-le ülés nehezére esne.
2013. júl. 2. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
furcsa, nekem is dp-s gyanús szegény. de lehet már oka is. mindenképpen orvos kell hogy megnézze. én nem javaslom a házilagos kezelését a dolognak mert könnyen bajt is okozhatunk , "legjobb" esetben pedig a kutya nem kapja meg a számára szükséges ellátást és így rosszabbodhat is a helyzet eléggé durván. édesapád amíg nem orvos ilyen komoly tüneteket ne akarjon már ő megoldani. főleg ha szereti is a kutyát. hiába akar jót neki ha csak rontja a helyzetet.
2013. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hány éves? ha idős, akkor lehet, hogy kopnak az ízületei. biztos, hogy nem stimmel valami szegénykével, mindenképp meg kéne mutatni orvosnak. amúgy nagyon szép kutyus.
2013. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is diszpláziás szegénykém. Ha futkosás közben úgy ugrál, mint egy nyuszi, akkor mégegy pont a diszpláziának :( Vidd el orvoshoz, mert még viszonylag enyhének tűnik, de gyorsan romolhat, lehet hogy a rossz otthoni kezelés mellett jövő ilyenkorra már lábraállni sem fog tudni.
2013. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!