Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek honnan van a boxerja?...

Kinek honnan van a boxerja? Miért azt a kennelt választottátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 14:08
 1/5 anonim válasza:
0%

Nekem csak volt boxerom. Szegénykém meghalt. Én kiskutya.hu-n találtam gyönyörű szép boxereket, Doxy is onnan volt. Nagyon hiányzik már. Annyira a szívemhez nőtt. Nem muszáj kennelből venned. Chip általában benne van az ilyen kutyákban is és a törzskönyv meg felesleges. Pénzkidobás az egész. Esetleg még annyit kéne megkérdezned az eladótól ha az én tanácsomat választod, hogy eddig hányszor lett beoltva és féregtelenítve. Ha kb. 8 hetesen hozod el akkor lennie kell minimum 2 oltásnak és 4 féreghajtásnak. Így veszel egy ugyanolyan egészséges és szép kutyát mintha kennelből vennéd. (Ja és így utóiratként: kennelből drágább de szinte semmi különbség nincs az olyan kölykök között akik nem tenyészetből vannak és a kenneles kölykök között)

Üdv.: Kitti a mostani chihuahua testvérpár és egy angol cocker spániel tulajdonosa, valamint volt németjuhász és boxer gazda.

2013. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es jó lenne ha nem reklámoznád a szaporítókat. Egyébkén nekem is ilyen helyről van az első boxerem. Gyönyörű, okos, szép kiállású kutyus. Most egy éves és dysplasiával műtötték mindkét lábát 8 hónaposan. Csak remélni merem más gond nem lesz vele. A következő kölyök ellenörzött tenyészetből lesz. A Kárpáti, vagy az Elastic boxtól. Nagyon szinvonalas mindkét tenyészet, gyönyörű kutyákkal felelősségteljes emberekkel.
2013. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-esnek már megírtam a véleményemet.


2es!


Köszi szépen. A dysplasiára csak annyit mondanék, hogy az a nem megfelelő tartás miatt is kialakulhat, nem feltétlenül örökölt dolog, sőt, inkább a rossz tartás miatt alakul ki.

2013. júl. 4. 09:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Há nállunk sajnos öröklött volt a dolog. Mivel a tartására nagyon odafigyeltünk, nem volt túlsúly, végig zöldkagylót kapot, és kap is. A mozgásra is figyeltünk nagyon hogy ne terheljük túl.
2013. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sippara ***** válasza:
Egy törzskönyv 2500 forint pluszköltséget jelent a tenyésztőnek kölykönként, illetve egyszeri kétezret az egész alomnak. El lehet gondolkodni rajta, hogy ha 2500 forintot SAJNÁL azért cserébe, hogy a munkáját elismerjék, hogy követhető legyen a kutyái vérvonala, vajon mi másra sajnálja még a pénzt (mondjuk a szülők genetikai szűréseire, a megfelelő körülményekre, a megfelelő táplálásra). Egy élőlény életéről beszélünk, és miközben gondolom, tv-nél, autónál sem 50 ezer forint a felső értékhatár - pedig ezek maximum 5 évet töltenek a birtokodban -, nem fizetsz ki 100-130 ezer forintot (még mindig nem értük el egy tv vagy egy autó árát, de még egy jobb okostelefonét sem!!!) egy TÁRSállatért, aki 15 évig veled lesz? :O Szerinted ez logikailag, morálisan, emberileg rendben van? :O Kockáztatod egy - elvileg általad SZERETETT - élőlény egészségét, életét szaros hatvanezer forintért? :O Gyereket ne vállalj.
2014. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!