Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Puggle...

Mennyibe kerül egy Puggle kutya és lehet Magyarországon venni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A puggle a mopsz (angolul pug) és a beagle keveréke. Keverék kutyát nem venni szoktunk, hanem menhelyről, gyepmesteri telepről "mentjük" őket.
2013. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy az a chivava és a mopsz keveréke nem a beagle és a mopszé de köszi! És hol lehetne ilyet találni melyik menhelyen?
2013. júl. 3. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beagle és mopsz keveréke,ha beírod(nád)a keresőbe,kiadja,illetve a nevében is pug"+(beag)le" van.Ilyen kinézetű keverékeket és sokkal aranyosabbakat is lehet bármelyik menhelyen találni.Ha valaki kutyát szeretne,szerintem veszi a fáradtságot,hogy utánajárjon,gép előtt ülve pláne nem nehéz.Nézegesd a menhelyek,fajtamentők honlapját és javaslom,ments életet,mert amíg az idióta amerikaiak kínjukban a keverék kutyákat gyártják horribilis összegért,addig itthon szebbnél szebb keverék és fajtajellegű kutyák halnak meg NAPONTA,mert nem kellnek senkinek.Úgy,hogy ők még ingyen/jelképes összegért elvihetőek is és semmivel nem kevesebbek,mint egy drágán adott keverék.
2013. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon divatba jönnek sajnos nálunk is ezek a dizájner korcsok.

A szaporítók meg örömmel neki fognak állni legyártani sorozatban a beteg keverékeket sznob vásárlóknak.

Nézegesd körül menhelyek honlapjait.Írd fel a fb-ra,hogy milyen keveréket szeretnél és tegyél be képet is,hogy ilyen keveréket szeretnél.De ne úgy,hogy puggle,mert kiröhögnek.

Volt már rá régebben példa,hogy valaki ilyen dizájner izét keresett,közben meg egy tök ugyanolyat altattak le egy sintértelepen,mert egyszerű keverékként hónapokig senkinek nem kellett.Ha szerencsétlenre ráaggattak volna egy ilyen divatnevet és úgy hirdetik,ma is élne.10 perc alatt elvitték volna.

2013. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc kereséssel találtam neked pár puggle-ra emlékeztető kutyát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!
2013. júl. 4. 14:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem is most egy keverék kutyám van a debreceni menhelyről hoztuk a szüleimmel! Olyan édi!
2013. júl. 4. 14:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van az eddigi leginkább puggle-ra emlékeztető kutyus, amit láttam, talán tényleg annak szánta egy szaporító:

[link]

2013. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!