Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség, ez mégis mi a fene...

Segítség, ez mégis mi a fene lehetett?! Elképzelésem sincsen

Figyelt kérdés

Van egy kistestű kölyök kutyám, most múlt 15 hetes. Ma amikor fürödtem, hirtelen égtelenül elkezdett ordítani, mintha nagyon fájna neki valami. Kirántottam a fürdőajtót, erre berohant, de nem jött oda hozzám hanem össze-vissza nézelődött, forgott, leült, szaglászott. Láthatóan összeszedetlenül, teljesen kaotikusan viselkedett.


Kimentem és az előtérben egyrészt találtam egy pisi tócsát (ez kevésbé meglepő) közvetlen mellette meg a lábnyomait (gondolom belelépett a pisibe) és itt jön az izgi rész: fél méterrel odébb tele volt a csempe világosbarna pöttyökkel, kb. másfél méteres sugárban. Teljesen szagtalan volt, a kutyus viszont hatalmas vehemenciával kezdte el felnyalni.


Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi volt az, honnan és hogyan jött ki a kutyából, miért fájt neki, mi történhetett? Nincs rajta seb, nem beteg (bár az éjjel valami a torkán akadhatott mert nagyon durván krákogott hajnaltól kezdve, és még most is furán veszi néha a levegőt de ezt leszámítva tökéletesen normálisan viselkedik) és most újra virgonc.


Amúgy nagyon nagy drámakirálynő, szóval nála az üvöltés korántsem jelent tényleges fájdalmat... Tanácstalan vagyok. Érdemes orvoshoz vinni? Valakinek hasonló tapasztalat?


2013. júl. 3. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy megcsípte valami? talán egy darázs, vagy hasonló, ami fáj.

A barna foltot nem tudom elképzelni, lehet, hogy ahogy felsírt öklendezett is, és kijött belőle valami. Néha az enyém is "kilövi" a jutalomfalatot, ha félre nyel.

2013. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
most hogy van?
2013. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
abszolút semmi baja... O.o
2013. júl. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!