Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet valaki TOTW táppal?

Etet valaki TOTW táppal?

Figyelt kérdés
Szerintetek 9 éves vizslának lehet adni? A magas fehérje és zsírtartalom miatt kérdezem. A másik kutyánk pedig egy keverék. Elég válogatós a szentem Tudom, hogy mást ne adjak neki, meg egyebek, de ezt ne tanácsoljátok, mert ez nem jött be. Szóval! Szeretik a kutyák, szívesen eszik a válogatósok is? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 3. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én etettem a High Prairi-vel, szerette a kutyám és nem volt vele gond, kizárólag annyi, hogy gyakran szellentett tőle. :/ Külföldi fórumokon olvasgattam, némely kutyáknál ez előfordul, de sokaknál nem. Most rendeltem Sierra Mountain verziót, kíváncsi vagyok, hogy az bejön e.

Azt olvastam, hogy a halasnak van legerősebb szaga, ami talán szimpatikus lehet a kutyáknak.

2013. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a három éves vizslámat etetem a praire ízűvel nekünk nagyon bevált. Ha aggódsz a magas fehérje miatt akkor inkább a pacific streamet ajánlom, mert annak a legkevesebb a fehérje tartalma
2013. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a válógatós kutyák is szívesen eszik bár az enyém a halasat rühelli, de a többi ízt nagyon szereti pedig nagyon válogatós tápok terén. Nekem is fingik tőle, de ez annyira nem zavaró és csak kevés kutyánál fordul elő.
2013. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meggyőztetek, a szellentés nem probléma, eddig mindegyiktől ment a durrogás. Szerintem a tojástól lehet.
2013. júl. 4. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a kacsásat néztem ki, mert a halas nem nagyon szokott bejönni a válogatósomnak.
2013. júl. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!