Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombathelyen melyik kutyasuli...

Szombathelyen melyik kutyasulit ajánljátok?

Figyelt kérdés
van egy 5 hónapos kutyám aki elég bizalmatlan az emberekkel, engem szeret , de amikor megakarom simogatni látom hogy néha megrezzen , ezért mivel ilyen tipus elég nehéz nekem is elnyernem a bizalmát , nem mondanám ideggyengének mert nem fél úgy különben semmitől. de olyan sulit keresek ahol nem flegmáznak és küldenek el hanem tényleg mellénk állnak és segítenek . Köszönöm!
2013. júl. 4. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépe akkor még várok , két hónapot mert azt írják minimum 7hónapos legyen a kutya . addig is próbálkozok
2013. júl. 4. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A tanfolyamhoz kell a 7 hónapos kor. Oviba vagy ifi csopportba már most viheted, és jó is lenne, ha vinnéd!
2013. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maxitabi ***** válasza:

Igaz, nem teljesen Szombathelyen,de nekünk ez jobban bejött, mint a tanodás módszer(oda is jártunk, oviba, majd suliba,de igazi eredményt alábbival értünk el:

[link]

Hívd fel szerintem nyugodtan!

2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy tökéletes idegrendszerű munkakutyának lehet, hogy a második jobb, egy nem teljesen százas, bizalmatan kutyának inkább az elsőt ajánlanám.
2013. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!