Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb? Saját kiképző...

Melyik a jobb? Saját kiképző vagy kutyaiskola?

Figyelt kérdés
Most van egy kiképzője, még csak 5x volt itt egy órára, de már szépen sétál a kutyám, tudja az ül és nagyjából a fekszik és marad parancsokat is. Jól csinálja a kiképző és már 40 éve kutyákkal foglalkozik. Az a bajom csak, hogy vele a városban vagyunk, ott, ahol kevesen vannak vagy pedig itthon az udvarban tanulunk. Én örülnék, ha csoportokban foglalkoznánk a kutyával, mint a kutyasuliban. Ráadásul nem bírja a többi kutyát, meg a sok embert, de itthon nem is lehet hozzájuk szoktatni. Csak kutyasuliban szerintem. Viszont ott sokan vagyunk, gondolom nem tudnak annyira odafigyelni mindenkire. Szerintetek mi a jobb?
2013. júl. 4. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Melyik suliról van szó? Talán itt is ismerik, írd ki kérdésben, hogy mi a véleményük róla.
2013. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyasuli lenne a jobb.:)
2013. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!