Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyaiskola, ahol a...

Van olyan kutyaiskola, ahol a kiképző valóban egyesével foglalkozik a kutyákkal?

Figyelt kérdés
Szóval ahol veszik a fáradtságot, és nem a csoporthoz beszélnek, hanem ha tanulunk valamit, akkor figyelik, ha a gazdi rosszul csinál valamit, és tényleg odajön, megmutatja, aztán még egyzser megcsináltatja... amikről olvasok és hallottam, meg a személyes tapasztalatom is az, hogy a sima kutyaiskolákban a tanfolyamvezetőnek se ideje se kedve megismerniu egyesével a kutyákat, a gazdikat, a személyiségüket, és az alapján tanácsot adni, hanem csak általános tanácsokat mondanak, nem az adott kutyára speciális tippet... szóval esetleg van olyan, ahol ezt így csinálják, és nem egy személyes tanfolyam, és nem is problémás kutyák tanfolyama?
2011. aug. 29. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez van! Tehát megy pl. az engedelmességi, azt csoportban csináljuk, de az oktató mindenkit figyel és egyenként javít. Aztán szokott lenni olyan, hogy amíg a többiek mást gyakorolnak, addig egyenként foglalkozik velünk (és aztán szépen sorban mindenkivel, de folyamatosan mindenfelé lát - nem tudom hogy csinálja). :)))


Amúgy én ezért is választottam ezt a sulit :)

2011. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, nálunk ilyen van. Csoportos munka, de egyesével figyelnek mindenkire, majd ahogy az első is írta, egyesével is dolgoznak a kutyákkal, amíg a többiek más feladatot kapnak.
2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is így van szerencsére.:)


szükség is van rá, mert 3 kutyával vagyok, összesen 6 kutyám van, tehát falkában élnek, egészen máshogy viselkednek...:)

2011. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, és a többi tükörmódszeres suliban is tudtommal.
2011. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen van, nálunk így volt, odajött ha látta hogy valami nem jó, sőt volt 2 ember mellette, akik tudtak segíteni ha kellett, de van magánfoglalkozás is
2011. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt, mi a Népszigetre jártunk. Mindig volt a pályán két segítő is, és mindig volt idő az egyéni kérdésekre, ha mást nem óra után, de sosem maradt kérdés megválaszolatlanul, vagy probléma megoldatlanul.
2011. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor csak nekem nem volt szerencsém eddig... köszi a válaszokat!
2011. aug. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!