Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirke allargiás kutyát etet...

Csirke allargiás kutyát etet valaki Brit Care-al? Ha igen melyíket adjátok? Esetleg tudtok ajánlani tápot, kb abban az árban mint a Care?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy allargia, de mostanában sokat vakarózik, és a száklate is nagyon lágy. Dokinál voltunk, nem beteg bár allargia tesztett nem csináltunk még. Élősködő nincs benne, bűzmirígy sincs tele. Főként a faát, háta végét, és a pofáját vakarja.

2013. júl. 4. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Brit care van halas és bárányos. Szerintem bármelyiket adhatod neki, fő, hogy ne legyen benne csirke. Ja, és van szarvasos is, bár az egy kicsit drágább. Lényeg, hogy megegye. Az enyém is csirkeallergiás, de se a halasat se a bárányosat nem eszi. Nem Brit care-t adtam neki. Pro plant.
2013. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a bárányosat, szerencsére nem válogatós. Pillanatnyilag a natúr főtt rizst is szivesen fogyasztja szegény.
2013. júl. 6. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!