Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai (vagy bármilyen fehér)...

Máltai (vagy bármilyen fehér) kutyusok gazdijai?

Figyelt kérdés

Még régebbről van tapasztalatom fehér színű kutyusokkal, de most megint szeretnék egyet. Arra emlékszem, hogy a szájuk körül, szemük körül, meg azokon a helyeken, ahol rágják magukat (tappancs főleg), eléggé elszíneződik, besárgul a szőrük. Hiába fürdettem rendesen, szóval tiszta kutyus volt, de akkor még pl. nem tudtam arról a folyadékról, amitől állítólag nem színeződik el a szőr, meg ezeket a fehér samponokat se ismertem.

Szóval, fehér kutyusok gazdijai, Ti hogy éritek el, hogy hófehér legyen a szőrük? Csak ezekkel a löttyökkel lehet ezt csinálni?



2013. júl. 4. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Köszi :)

Igen BARF-ozik :)

csirke farhátat és nyakat simán elrágja,csirke/pulyka apróhúst kap azt is könnyen elrágja :) a nyers zöldség/gyümit pedig imádja :)


általában nagy kutyákkal szokták,de egyre több kistestűt ismerek akik BARF étrend szerint étkeznek..


yorki,csivava na náluk már nem lehetne ezt szerintem.

a bichonok még benne vannak abba a méretbe ami ehhez az étrendhez kell..


mondjuk a pulyka nyakat/farhátat már nem bírná elrágni így abból mindig csak csirkét kap :)

2013. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!