Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy borzasztóan hüly. E...

Egy borzasztóan hüly. E kérdés! Akik nyers hússal etetik a kutyájukat, nem gondolnak arra, hogy ezzel rákap"az ízére, és akár veszélyt jelenthet más élőlényekre?

Figyelt kérdés
Persze,az alap vadászösztön megvan bennük és egyébként is ragadozók...Tudom,sokan írják,mennyire jó és egészséges a kutyának a BARF-os étrend,meg a nyers(nem disznó)hús,de ha rászoknak a nyers húsra,nem érzik ugyanazt a késztetést,ha pl egy ember vagy állat megsérül és vérzik,hogy valójában ő is csak egy darab hús...?Tudom,szocializált,jólnevelt kutyák többségében,de mi van,ha az utcán egy kisgyerek megsérül,megérzik a vér szagát és akkor már tudatosul bennük,hogy az élelem is lehet(a pórázt és az egyéb körülményeket most hanyagoljuk).Az én kutyám is húst kap,de mindig jól megfőzve,zöldségekkel,rizzsel,tésztával,néha kis gyümölccsel.Idegenkedek attól,hogy nyers,véres húsra szoktassam,ezért érdekel a véleményetek.(Megértem,ha leszóltok,meglehet,hülye feltételezés)
2013. júl. 5. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Hülye kérdésre mégis milyen választ vársz??
2013. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nem visszakérdezőset :)
2013. júl. 5. 13:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... a kutyáimat táppal etetem, de a macskám szokott kapni csirkeaprólékot, májat, szívet meg ilyeneket, de még egyszer se ugrott a torkomnak, ha megvágtam az ujjamat.
2013. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bár a macska is ugyanolyan ragadozó,náluk valahogy nehezen tudnám elképzelni valóban.Talán csak én találkoztam túl sok idegbeteg,harapós kutyával.(akikből simán kinézném,hogy egy ilyenfajta táplálkozás csak rontana a helyzeten...Bár ez talán csak az én butaságom)
2013. júl. 5. 13:13
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ez tényleg egy borzasztóan hülye kérdés:D
2013. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Na,ennek örülök :D De azért ha meg tudjátok indokolni,válaszolni,azt megköszönöm!
2013. júl. 5. 13:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknak sokkal kifinomultabb szaglásuk van, mint az embernek. Meg tudják különböztetni a különféle húsok és a különböző élőlények vérének a szagát. Attól, hogy egy kisgyerek vérzik, még nem lesz olyan szaga mint a nyers csirke- vagy marhahúsnak. Mellesleg én is szeretem a tatárbifszteket, mégsem jutott még eszembe, hogy egy vérző gyerek akár csemege is lehetne.
2013. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

éhező, falkába verődött kóbor kutyák, vagy esetleg veszett kutyák jelentenek az emberre veszélyt.


egy kutya amit nyers hússal etetnek nem fog csak azért bevadulni mert valaki el kezd vérezni..

2013. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám nyersen eszi a húst, a múltkor mégsem mart bele a vérző bokámba. (Igen, elvágtam a bokám, nők megértik)
2013. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Arra nem gondoltam,igaz,hogy ezen állatok húsának más szaga van.Emberként persze,más a helyzet,jóhogy nem támadunk a másikra :D
2013. júl. 5. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!