Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet vmi betegség vagy...

Ez lehet vmi betegség vagy csak idős?

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves kutyám,egészséges jó kedvű,aktív szóval így nincs baj vele.De sétánál ma tűnt fel,hogy mintha megbotlott volna és 2x is.Olyan fura volt.Meg a lépcsőn is mostanság lassan és mintha megfontoltan jönne le amíg leértünk a 4.ről addig 1x félre lépett,de volt amikor megyünk fel akkor is félre lép.Sose volt vele ilyen baj :/

utóbbi pár napban vettem ezt észre.

Megtapogattam itthon az egész kutyát,nem fájt semmilyen.Meg a kedve is olyan amilyen szokott,idős létére eléggé pörgős kutyus.Étvágya van.

Tegnap rohangált a másik kutyánkkal nem láttam semmi szokatlant a mozgásában.

Lehet csak túl aggódom és véletlen volt.De ezek a félrelépések a lépcsőn nekem fura :/


Várjak és ha esetleg továbbra is ezt látom vigyem dokihoz?


2013. júl. 5. 15:13
 1/5 O.Anett válasza:
Szerintem jobb lenne elvinni az orvoshoz.Vagy lehet túl idős.(A mi kutyán 10 évig bírta)
2013. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézesd meg állatorvossal, de igazából ilyen idős kutyáknál nagyon gyakori, hogy az izületeik már nem működnek jól.

Szerintem kezdj el neki GF600-at adni, abból baj nem lehet.

2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 o.o Dodi o.o válasza:
Szia Gondoltál arra estleg hogy a látásával van a baj és nem olyna jól lát szentem emiatt is félre léphet
2013. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Làtàsàvàl nincs gond szerintem,mert màr messziröl kiszúrja a kutyàkat/macskàkat ,itthon se ment neki semminek..


Lehet az izületeivel van baj..majd elviszem dokihoz..bàr ennyiböl nem hiszem hogy bàrmit tudna csinàlni..

2013. júl. 5. 22:33
 5/5 A kérdező kommentje:

rájöttünk mi a gond..


a lépcsőház fel lett mosva vmivel amivel csúszik és húgom 2 éves kutyája is ezt csinálta,eddig nem vettem észre,de tesóm mondta,hogy az övé is félrelép vagyis megcsúszik, így csak ez lehet a gond.A sétánál lévő megbotlás meg valószínű,hogy csak véletlen volt,mert azóta nem csinálta.


Kicsit túl aggódom mostanában a dolgokat.Amikor bélgyulladása volt(tavasszal) és a doki mondta,hogy mivel idős valószínű lassacskán előjönnek betegségek,szemével és az izületeivel is lehetnek majd gondok :(

Azóta bármi van már azt hiszem,hogy nagy a baj..

2013. júl. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!