Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetseges, hogy az anyakutya...

Serenity-cica kérdése:

Lehetseges, hogy az anyakutya a koldokzsinorral kihuzza a kicsi belét is?

Figyelt kérdés
eleég drasztikus, de nem tudom mashogy megfogamazni. osszebb van esve, mint a tobbi kicsi es bordo bodros valami jon a koldokebol. el a kicsi. mit csinaljak? egy halott volt es elvettem. azota az anyuka nem engedi, hogy segitsek.

2013. júl. 6. 03:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Küldj egy sms-t az állatorvosnak, hogy jó lenne, ha ma kiugrana hozzátok, amint tud. Kérd, hogy csörögjön rád, amikor tud beszélni és te visszahívod, hogy megbeszéljétek az időpontot.

És kérj sűrűn elnézést a zavarásért is az sms-ben.


Ha nem tudsz smst küldeni, akkor hívd fel reggel 6-7 körül, az már nincs annyira korán.

2013. júl. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
És ivartalanításra is kérj időpontot, ha már beszélsz vele.
2013. júl. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kitépte, és ha valami jön belőle, akkor ki is fogja nyalni. tedd külön a kicsit infra alá, és hivd az állatorvost.
2013. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, előfordul. Ez egy viselkedési program defekt, valami miatt a szuka nem áll le idejében a köldökzsinór elnyalogatásával és gyakorlatilag felnyitja a kicsi hasát.

Ha ez nem csak egyetlen kicsivel és az első ellésnél fordul elő akkor a szukát ki kell zárni a tenyésztésből.

2013. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy tenyésztésről beszélünk.
2013. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hogy van most a kölyök? hány kutya született?
2013. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
9 szuletett. az elso meghalt. probaltam dorzsolgetni meg ilyenek, de nem vert a szive, ugyhogy abbahagytam. 8 kicsi van ami el. mind teljesen jol van. reggel hivtam az allatorvos, elmondtam mi volt meg azt, hogy most mar eszik is a kicsi. nem is keveset! mar olyan dagadt, mint a tobbi meg kuszik, maszik. azt mondta akkor nincs gond. fajtiszta, angol staffi. volt mar szuka kutyam es amelyik nem szult, az mind daganatos lett. ezert hagytam ot parozni a kannal, de en is gondolkoztam az ivartaanitason, mert tuzelesnel, szules elott nagyon bolond. meg allandoan ugralt es a hasara esett. feltem, hogy egy kicsi se eli tul. igy is sirtam az elsonel. kisfiu volt :-(
2013. júl. 6. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Micsoda szakértelem... Ráadásul "fajtiszta". Még jó, hogy legalább a fajok nem keveredtek... :P
2013. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Okos...A szuka nem azért lesz daganatos, mert nem szül. Sőt, olyan szuka is daganatos lehet, amelyik akár 3 almot lehozott. Ezért elletni nagy tudatlanságról szól.
2013. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nekem ez a tapasztalatom. igy a sajat lelkemet megnyugtatom. es nem keverékek a kicsik sem. de milyen erdekes ez az oldal, ocsarolni mindenki tud, de magaba senki nem nez. lehet a kutyakhoz nem ertek annyira, de sok minden mashoz valoszinuleg jobban, mint te. szoval a negativ hozzaszolasaidat mashova, oda illo helyre tedd. a kerdesemhez nem kapcsolodik a hozzaszolasod.
2013. júl. 6. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!