Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túl kicsi a kutyám?

Nem túl kicsi a kutyám?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy németjuhász kiskutyát 2 hónapos és a magassága 27cm a súlya 4kg, nem túl kicsi ez???

2013. jún. 27. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
biztos hogy két hónapos? tenyésztőtől vettétek?
2013. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

A súlya elég gyatra. Nem lehetett valami jó alomban.

Biztosan nj?

2013. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A súlyának kb. a duplája kellene legyen, de bizony kicsi.
2013. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
mondjuk nem is eszik meg semmiféle tápot csak a házikosztot, igen tenyésztőtől van.
2013. jún. 27. 17:28
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem tudsz róla képet?
2013. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hát próbáltam rólla csinálni 1 normálisat, de nem akar megálni. :/

[link]

2013. jún. 27. 17:51
 7/24 anonim ***** válasza:

ne haragudj meg, de:


1. ő nem német juhász, hanem egy keverék, persze attól még aranyos :)

2. nem hiszem, hogy van 8 hetes

3. 100%, hogy férges, mert azt írod, hogy nem eszik, ahhoz képest hatalmas a pocija, és ez a férgesség jele.


vidd dokihoz minél előbb. szerintem...

2013. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, az igazán nem zavar ha keverék csak úgy hoztuk ismerőstől hogy fajtatiszta, és 1 hete kapta meg az első oltást féregtelenítéssel együtt
2013. jún. 27. 18:51
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is keverék, a pocija meg tényleg furcsán nagy. A tápot keverjétek bele abba a kajába amit szeret és hagyjátok kicsit puhúlni, aztán fokozatosan hagyjátok el a főtkaját. Az a gond hogy maradékok etetésével egy csomo számára fontos anyagot, vitamínt nem kap meg ami később hiány betegséget okozhat. Ráadásúl nem igazán lehet jól nyomon követni hogy valóban mennyit eszik.
2013. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát vettem neki ilyen vitamint, hogy nem igazán eszi a tápot azt szoktam beletenni a kajájába, és próbáltam már beletenni de azt mindíg ott hagyja, egyébkét azért áll ilyen furcsán a hasa mert kicsit összegömböjödött (épp 1 csontot rágcsált). És miből látszik rajta, hogy keverék?
2013. jún. 27. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!