Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakaki szedés ellen vagy...

Kutyakaki szedés ellen vagy mellett?

Figyelt kérdés

Ti melyiket tàmogatjàtok? A kaka szedést? Vagy inkabb otthagyjatok?

En a kutyakaka szedés ellen vagyok, mert mi értelme van bezacskózni, aztàn mégegy műanyag zacsiba tenni? Környezetszennyezés... Viszont a natur kakit a környezet fel tudja hasznàlni, nem? Mit mondtok?



2013. júl. 6. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg undorító otthagyni, hiszen én sem szeretek belelépni, mindig felszedem.

Egyébként pont az okból amivel érvelsz, általában papírzsepivel szedem fel, kivéve ha nem elég kemény hozzá, vagy nincs a közelben szemetes. De általában van, mert mindig séta elején kakik és itt a környéken 20 méterenként van egy szemetes. :)

2013. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
persze.Csak éppen aki belelép, az már nem natur környezet. Használj papírzacsit, akkor natur szemeted lesz.
2013. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ha mondjuk parkban sétáltatod a kutyád, akkor k.....a nem kellemes belelépni a kutyasz.rba. Én is állatbarát vagyok meg környezetvédő de ez nem jó kifogás. Lehet kapni papírtasakot is egyébként, ha az nincs ellenedre. Vagy vigyél magaddal vödröt meg lapátot és otthon majd kiborítod a végterméket
2013. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell belelépni, egyszerű.

Egy erdő tele van állattal, mégse lépek bele semmibe amikor ott sétálok. Ha nem lennének úgy bekorlátozva az állatok akkor olyan helyen végeznék a dolgukat ahol mi nem nagyon mászkálunk. Ott meg szépen eltűnik.

2013. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Inkább nyald fel
2013. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak belelépni nem kellemes, de sok betegséget is terjeszt, ezért veszélyes hulladéknak számít. Kutyakaki szedés forevör!
2013. júl. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Hát erdőben én sem szedném fel, ha csak nem a turista útvonal közepére csinál. De városban mindenképp szükséges. Az egy dolog ha belelépünk, bajunk nem lesz tőle, de a parkokban gyerekek is játszanak, rájuk is gondolni kell. Plusz vannak olyan kutyák, amik szeretik felenni, ha ilyen kutyám lenne, idegbajt kapnék.

A környéken nálunk elég jó arányban szedik, alig van kaka, pedig rengeteg a kutya. Ha senki nem szedné, undorító lenne az egész környék.

2013. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
felszedem,a környéken mindenki felszedi 2-3 embert kivéve,másrészt jobb nem a mocsokba és a bűzbe sétálni
2013. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy két szitu:

-Sétálsz a parkban, vagy valakivel vagy..hopp belelépsz.. gondolom nem az az első gondolatod hogy "jajj de jó úgy is lebomlik idővel.."

- Haverokkal kiültök egy parkba sörözni mondjuk este..amikor ugye alapjáraton kevésbé veszed észre a kutya kakkancsokat...de beletalálsz egybe.. ugyancsak nem az fut át az agyadon, hogy "majd lebomlik, meg egyébként engem nem zavar hogy olyan a cipőm, se a szaga"

- hasra esel a járdán biztosan kellemes ha felfogja az esésed egy kupac kutya végtermék

- vendégségbe indulsz, szórakozó helyre, buszhoz, vonathoz.. ugye ilyenkor akkor nyilván téged nem érdekel hogy tiszta retyó a cipőd (vagy épp ha szandálban vagy papucsban vagy akkor a lábad is), meg az sem ciki hogy az egész helység ez miatt bűzlik.

- ha sétáltatod a kutyád pláne ha hosszú szőrű és nem figyel rá (az enyém figyel hogy ne lépjen bele:) szépen össze keni magát, csuda jó érzés letakarítani

- ráadásként elég sok kutya (hiába nevelt kutya) bele-bele kóstol.. bármit össze szedhet belőle, de éppen az ember is..



Akkor már inkább felszedem zacskóval és kész. Utána meg azt csinálnak vele amit akarnak. De ha "CSAK" ennyi lenne a környezet szennyezés össze tehetnék az emberek a kezüket.

De ha téged ez zavar a legjobban, hogy környezetszennyezés összeszedni, akkor ne szedd össze, de azért naponta egy kupacba lépj már bele légyszíves! Lehet megváltozna a véleményed idővel! ;)

2013. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mellett.

Ha új kutyás jön a társaságba - aki nem szedi - akkor neki is adunk zacsit, hogy ezzel is igyekezzünk a 'jó' irányba terelni. Kőkeményen büntetném azt, aki városban otthagyja.

Erdőben, réten nem szedem fel, bár általában vagyok olyan 'szerencsés', hogy az útra piszkítsanak, így ott is kénytelen vagyok. :)

2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!