Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Neurológiai betegség miatt új...

Neurológiai betegség miatt új gyógyszert kaptam amitől észrevettem, hogy hízok! Az előzőtől meg fogytam. Mit csináljak? Gyógyszer szedés mellett tudok fogyni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki a gyógyszert, ha hízol tőle, nem tudsz mellette fogyni és nagyon el fogsz hízni egy idő után. (Pszichológus vagyok, láttam egy pár antidepresszánstól meg antipszihotikumtól elhízott beteget...)
2013. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyógyszermentes kezelést kell találni, mindenképpen a helyes étkezéssel kell kezdeni.


Leírod mi a neurológiai betegséged?

2013. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Enyhe memória zavar, plusz emocionális hullámok.

Az utóbbira Frisiumot kaptam, amitől vettem észre,hogy elkezdtem hízni. :(

2013. jan. 28. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

És pár hétig nem lehet a gyógyszerkezelést még halasztani?


Én rögtön kipróbálnám a glutén-tejmentes táplálkozást, emelt omega3 fogyasztást.


Hogy miért..? Mert ez számos neurológiai természetű problémán is segít, csak bővebben utána kellene olvasni, hogy a Te esetedben mennyire bejövős. Vagy kipróbálni. Veszteni nem sokat veszthetsz minden esetre.. hacsak nem a gyógyszerszedés élményét, és számos érdekes (mellék?)hatását.


Mindenesetre ajánlok itt böngészést

[link]


és itt

[link]


Ezeknek fel kell kelteniük az érdeklődésed, utána jöhet a 'móka', várhatóan a jobbulás.

2013. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!