Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Amstaffot össze lehet...

Az Amstaffot össze lehet szoktatni velük?

Figyelt kérdés
Az amerikai staffordshire terrierem(5 hónapos)össze lehet szoktatni a nyulammal(2 éves)és a tengerimalacommal(3 és fél éves)Vagy ha nem lehet őket összeszoktatni akkor jó az ha a szobába vannak a ketrecben?De a kutya nem tud bejutni kinyitni az ajtót?Egyik barátomnak a kutyája ki tudja nyitni az ajtót.Félek hogy ha esetleg be jutna akkor megölné őket.(tudom elég paranoiás vagyok)

2013. júl. 7. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2013. júl. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy összelehet.
2013. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Össze lehet, de anélkül ne hagyd őket egy szobában, sőt, ha nem vagy benne 120%-ig biztos, akkor anélkül sem. Egy staffnak nem kell sz*rakodnia a ketrec kinyitásával, szétszedi technikai tudás nélkül is, ha nagyon akarja. Mondjuk erre valószínűleg egy sokkal kisebb kutya is képes, csak akarat kérdése.
2013. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*akkor azzal sem
2013. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem is lesznek jó barátok, legalább nem bántják egymást.


Oda engedtem a kutyámat am macskákhoz, és amikor a macskának elege lett a kutyára rászóltam, odébbtettem tarkóbőrnél fogva. 2 macskával össze szokott a 3. al nem foglalkozik. gondolom igy lehet nyúllal és tengeri malaccal is összeszoktatni.

2013. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És hogy tudnám össze szoktatni őket hogy kezdjek neki?
2013. júl. 8. 01:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakember segítségével például, hogy biztosan ne kelljen egyik állatot sem feláldozni a próbálkozás oltárán.
2013. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!