Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinálnak a kutyák vasárnap?

Mit csinálnak a kutyák vasárnap?

Figyelt kérdés
A kérdés ugyebár csak félig meddig komoly. Megfigyeltem, hogy ha vasárnaponként sétálunk egy elég népszerű kutyasétáltató helyen, kb nem látok kutyákat. Múlt héten pl sikerült megtennünk egy 1.5 órás sétát végig kijelölt helyen úgy, hogy egy árva kutya nem jött szembe. Amúgy van egy terület, ahol mindig elengedem és tud bandázni, de vasárnap ott is alig van valaki. Pedig azt gondolnám, hogy hétvégén több idő jut a kutyára.

2013. júl. 7. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h elutaznak, elmennek egy nagyobb kirándulásra velük v fürdeni :)
2013. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) na, örülök ennek az optimista hozzáállásnak :) remélem is, hogy kirándulgatnak.
2013. júl. 7. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:

:)

Egyébként ugyanabban az időben sétáltok arra, mint hétköznap?

2013. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igazából hétköznap sem mindig ugyanakkor. 7-8-9-kor indulunk el. hétvégén is. de hétköznap mindig vannak kint. pl múltkor 10kor bandáztunk és csodálkoztam is, hogyhogy nem dolgoznak az emberek :D bezzeg nekem ugye van rá okom..:D
2013. júl. 7. 09:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb esetben tényleg kirándulgatnak, rosszabb esetben a gazdik kirándulnak, a kutya meg marad a kertben, vagy ha szoba kutya, vagy hogy mondják, akkor rábízzák egy ismerősre, szomszédra, aki leviszi 5 percig "sétálni".
2013. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nállunk ha az idő engedi akkor vasárnap a kutya úszik, ha rossz az idő akkor az erdőbe kirándúl. A gazdik pedig biztosítják a kiséretet:-)
2013. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sokat alszanak a vasárnapi családi ebéd után :D

Egyébként ezt én is megfigyletem, hétvégente nem találkozunk mi se nagyon más kutyákkal, ritkaságnak számít ilyenkor, pedig hétközben négy-öt "haverkutya" ott van azon területen ahová járunk délutánonként. Hétvégén a reggeli és esti útvonalunk is teljesen kihalt...

2013. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kutyások hétvégente kimennek valahova, ahol sokkal jobban tudnak szórakozni, mint a városi kutyafuttatóban.
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na, ha mindenki úgy gondolja, hogy jó sorunk van, akkor rendben:) Nekem sajnos még nincs kocsim, hosszabb vonatút meg kilőve egyelőre a szobatisztaság miatt, úgyhogy marad a környék, amit amúgy imádok, szerencsés vagyok, hogy közel a patak :)
2013. júl. 7. 18:26
 10/10 A kérdező kommentje:
*soruk :D
2013. júl. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!