Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan, hol mossátok el a...

Ti hogyan, hol mossátok el a kutyátok edényeit? (Etető, itatótál) Minden etetés után elmossátok?

Figyelt kérdés
Mi abban a fürdőszobában,amelyet csak kézmosásra használunk,a mosdókagylóban mossuk el nekik minden kaja után mosogatószerrel,külön szivaccsal.Gondoltam már rá,lehet ez a mosogatás sokaknak hülyeségnek tűnhet,ezért megfordult a fejemben,vajon ki hogy jár el ilyen téren:)
2013. júl. 8. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A kazánházban van egy falikút, ott mossuk el olyankor, amikor már ránézésre is látszik, hogy illene elmosni. Nem visszük túlzásba, de a száraztáptól nem is koszolódik olyan gyorsan. De ismerek olyat, akinek sok kutyája van és simán berakja a tálkákat a mosogatógépbe.
2013. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van kinti csapunk, nyáron ott, télen ha el van zárva, akk bentről viszek ki melegvizet. Mosogatószeres vízzel, jól kiöblítve utánna. Van egy szivacsos kefe azzal.
2013. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
A mosogatóban, de másik szivaccsal.
2013. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet már én is akartam kérdezni.

Akár a cic-nek, vagy a kuty-nak attól függően, hogy száraz vagy nem száraz táp van 2-5 naponta mosogatom. Nem külön helyen, hanem utoljára. Tehát amikor minden ember cuccot elmosogattam, akkor jön az övék, forró vízzel, sok mosogatószerrel.

2013. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a csapban mosom el rendesen. Általában elég csak vízzel leöblíteni, de át szoktam azért mosni mosogatószerrel is.

Ha kézzel nem elég, akkor másik szivaccsal. :)

2013. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk két részes a mosogatónk. Egyik felében a mi edényünk, a másikban a kutyáét mosom szigorúan külön szivaccsal.
2013. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam minden etetés után elmosni, illetve ez függ attól is, hogy mit esznek. De alapvetően elég ritkán mosom el. Viszont olyankor a kádnál mosom, külön szivaccsal, vagy csak simán kézzel, mosogatószerrel.
2013. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Minden etetés után elmosom(napi 2x, reggel,este), általában sima vízzel, külön szivaccsal.Mosogatószert néha használok ha szükséges, illetve alkalmanként átfertötlenítem, forró vízzel, amit a gázon melegítek,- kávéhoz és marad - :D

Ja,szintén fürdőszoba, mosdókagyló.

2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

fürdőszobai csapnál mossuk el.

nekünk is külün szivacs van rá.


Régebben tápot kaptak attól nem lett koszos a tál így elég ritkán mostuk.Most BARF étrend szerint etetjük őket ez ugye nyers hús,husos csont és zöldség/gyümi. 2 naponta szivaccsal elmossuk a tálakat,bár annyire csillógóra kinyalják,hogy fölöslegesen lenne,de meleg is van meg azért a nyers cuccok szóval nem akarjuk vmi legyen..


amúgy panelban lakunk és két bichonunk van :)

2013. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkit felszavaztam! :)
2013. júl. 8. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!