Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiegészítőt adhatok az...

Milyen kiegészítőt adhatok az alábbiak közül nagytestű kölyökkutyának? És mi a véleményetek az AZP tápról?

Figyelt kérdés

Ezeket a kiegészítőket lehet adni kölyökkutyának is (három hónapos lesz, nagytestű)?

-Immunovet

-Béres Minera csepp

-GF600 (ezt ajánlják is sokan, de ilyen pici kölyöknek is lehet adni?)

-Brit Care lazacolaj

És ha lehet, akkor melyiket ajánlanátok, melyikről milyen véleményetek, tapasztalataitok vannak?


A másik kérdésem pedig, hogy az AZP tápról milyen véleményetek, tapasztalataitok vannak?

Nagytestű kölyöknek ez lenne jobb:

[link]

vagy ez?:

[link]


Köszi a segítséget, válaszokat!:)



2013. júl. 7. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nyugodtan adni ezeket a kiegészítőket, bár ilyen jó minőségű táp mellett szerintem nincsen rá szükség. Egyedül a zöldkagyló kivonatot szokták javasolni. Inkább a második belinkelt tápot választanám.
2013. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet adni, én is adok a hús mellé mert én nem tápozok.Zöldkagylót, lucernát, halolajat kap.Most 8 hónapos.
2013. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Az első kettő elsősorban immunerősítő, a GF 600 porc+izület, a halolaj pedig az egészséges bőrért szőrzetért felel elsősorban. Mivel nagytestű, ajánlom a GF600-at, vagy például nekem bevált a K9 Pet Naturals Comlete Growth. Oltások, betegég, alultápláltság vagy a tél beköszöntével ajánlanám az első kettőt. A halolajat időnként lehet adni, de semmit sem szabad túlíásba vinni...
2013. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy mindent csak mértékkel:)

Köszönöm a válaszokat

2013. júl. 9. 10:31
 5/5 arthur5000 ***** válasza:
Én még nem adnám a kiegészítőket,ha jó minőségű a táp,majd csak 6 hónapos korától ,akkor is a GF600. Akkor kezd el nyúlni a nagytestű kölyök és a zöldkagyló kivonat ártani nem fog neki,de abból is csak mértékkel.Én pl Premium minőség mellé ,csak napi 1-2 tablettát adtam 6 hónapos kor után. A második linkben található tápot választanám.
2013. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!