Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amstaff kolykom,8...

Van egy amstaff kolykom,8 hetes es le szeretnem vagatni a fulet, hany honapos korba ajanlott?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 18:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
sehányba. ne vágasd le.
2013. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
A kupírozás, hacsak nem egészségi okból történik, ma már tilos! Az az állatorvos, amelyik ilyet végez, törvényt szeg, ezért egyetlen normális állatorvos sem fog ilyet elvállalni.
2013. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
0%

Egy csomó állatorvos meg fogja csinálni, nyugi. Nem hiszem, hogy nem.


Én úgy tudom, hogy 3-4 hónapos korban szokták, de nem vagyok benne biztos.


Egyébként én sem vagyok fül/farokvágás párti, de most nem ez volt a kérdés.

2013. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Ugyanmar ne etessetek :)) hany olyan dijnyertes amstaffot latsz ameiknek ne lenne kupirozva a fule?
2013. júl. 8. 18:51
 5/52 A kérdező kommentje:
Es az ,hogy kivagnak a fulebol , az nem faj a kutyanak , ilyenkor el van altatva, ezekszerint a kislanyodnak se lyukasztasd ki a fulet mert faj neki, es o meg nincs is elaltatva.
2013. júl. 8. 18:56
 6/52 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Kár ezen vitatkozni kérdező, itt nagyon sok a "sötétzöld", ez van. Mondom, én se vagyok vágás párti, de elfogadom és biztos találsz olyan orvost, aki megcsinálja.

2013. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
A te füledet kéne levágni!Altatásban neked sem fájna.Amúgy tilos!
2013. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan már tilos, van még orvos aki elvállalja, de ez csak berkeken belül megy, mert senki nem kockáztatja az engedélyét. Nyilván látni szép amstaffokat, de gondolom ők még tavaly augusztus előtt születtek. Szerintem kérj segitséged a kiskutyád tenyésztőjétől.
2013. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 compactegon ***** válasza:
valami jóindulatú lódoktor biztos lenyisszantja. függetlenül attól, hogy nem törvényes...
2013. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

"s az ,hogy kivagnak a fulebol , az nem faj a kutyanak , ilyenkor el van altatva, ezekszerint a kislanyodnak se lyukasztasd ki a fulet mert faj neki, es o meg nincs is elaltatva."

Ellenben mikor fölébred az altatásból, akkor már fáj, pluszban remekül elfertőződhet, mint minden seb - megvan rá az esély. És a kislányomnak sem lyukasztatnám ki a fülét, ha ő nem akarná ezt.

2013. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!