Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a szüleim...

Bencse02 kérdése:

Mit csináljak ha a szüleim nem engedik, hogy egy kisebb termetű kutyát tartsak a panel házunkban? Én már végképp kifogytam az ötletekből. Ha valakinek van ötlete kérem írjon!

Figyelt kérdés
kutya

2013. júl. 9. 14:52
1 2
 1/12 Golan Trevize ***** válasza:
83%
Költözz el tőlük vagy őket költöztesd el.
2013. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Normális választ vártam!
2013. júl. 9. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha a szüleid nem engedik, akkor ez van, fogadd el. Amíg velük élsz és ők tartanak el, addig az ő szabályait szerint élsz.
2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a rávalót,bizonyítsd,hogy gondoskodni fogsz róla.Vagy költözz el,és annyi kutyát tartasz,amennyit csak akarsz(és bármennyire nem úgy tűnik,ez normális válasz,még ha nem is fogadod el).
2013. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Normális választ kaptál.

Az, hogy neked nem tetszik, attól még normális.

2013. júl. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?

Bizonyítsd nekik, hogy képes vagy őt ellátni,vállalj munkát, ilyesmi. De ahogy már leírták: amíg velük élsz, ők tartanak el, addig az ők szabályaik szerint kell élned..

2013. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 WictoriaP0 ***** válasza:
Tarts ki mellette! Én pl. 6 évig kitartóan küzdöttem egy kutyáért és? már 4 hónapos a kiskutyám!:) Igérj fűt fát, és utána tartsd is be mert akkor megbíznak benned és megkapod!
2013. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagy elfogadod és elmész pl. önkéntesnek egy menhelyre, vagy küzdesz tovább érte. Mosogass, porszívózz, törölgess, rakj rendet, segíts ahol tudsz, keresd meg rá a pénzt stb. Bizonyítsd be, hogy megbízhatnak benned és nem csak két hétig lenne jó, aztán pedig nem foglalkoznál vele.

Nekem sajnos nem jött össze, de szorítok, hogy neked sikerüljön!:)

Egyébként jól gondold át, egy kutya nagyon nagy felelősség!

2013. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma írtam egy levelet a szüleimnek egy kutyáról de pont most kaptam meg a szülinapi ajándékom és nem merem odaadni a levelet mert félek, hogy önzőnek fognak hinni mit csináljak? Gyors válaszokat kérek 21:20
2013. júl. 9. 20:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Inkább 21:40várom a válaszokat
2013. júl. 9. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!