Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy beagle kutyának hányszor,...

Egy beagle kutyának hányszor, mit és mennyi ételt kell adni a nap folyamán? És kiskorában mit kell neki enni adni?

Figyelt kérdés

Most fogunk venni egy szép kis beagle kutyust és szeretnék ezekkel a dolgokkal tisztában lenni : )


Köszönöm előre is a segítséget


2013. júl. 10. 08:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ja értem akkor ők még nagyon picik.. :)


És ezeken a tápokon megvan adva mennyi adagot kell adni Nekik egész napra? Ti konzervet is adtok sűrűn a kutyusnak?

2013. júl. 10. 08:50
 12/15 A kérdező kommentje:
Ohh nem láttam az utolsó pár üzenetet : ) Mindenképpen megkérdezem az állatboltban mennyit kell akkor nekik adni egy étkezésre, amiket ajánlottál tápok azokat fogom megvenni, köszönöm a segítségeket!
2013. júl. 10. 08:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi soha nem adunk nekik konzervet. Annyira gazdagok nem vagyunk, hogy nulla tápértékű vizes löttyért háromszoros árat fizessünk, a valamire való jó minőségű konzervek pedig még ennek is a triplájába kerülnek. Egy adag konzerv árából egy hétig etetem száraz táppal.
2013. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
És milyen házi ételt szoktatok nekik adni? Azt milyen gyakran szabad nekik adni?
2013. júl. 10. 08:58
 15/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értesz "házi étel" alatt. A kutya nem eheti az emberi maradékot, mert egy csomó fűszer és alapanyag nem megfelelő számára, ami nálunk meg alap.

Én alapvetően táppal etetek, de ha akarok egy kis változatosságot, akkor hús+rizs+zöldség keverékét adom, amit külön neki készítek el. (Ha csontos húst adtok neki később, csöves csontot sose kapjon.)

2013. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!