Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Andris vagyok es azt szeretnem...

Andris vagyok es azt szeretnem megtudni hogy szerintetek: 1. van-e jelentosege, hogy elso alom-bol van? 2. meiket javasoljatok jobban a kan vagy a szuka jobb 3. kb menyibe kerul /ho

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 13:34
1 2
 1/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Milyen kutya, és hány évesek a szülők?
2013. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

1. Milyen kutyáról van szó


2. Írj egy kicsit bővebben, mert így nem tudunk segíteni.


3. Hogy válaszoljak is valamire...


Szuka: nyugodtabb, jámborabb kutya, általában. Nem pisili ki a virágokat, de tüzelni fog minden hónapban, ami néhány vérnyomot hagy a lakásban, vagy odakint.


Vonzani fogja a kanokat.


Kan: erőteljesebb, dominánsabb lehet, fajtától függetlenül. Ha eléri az ivarérett kort és "nem hagyod neki, hogy lányokhoz menjen" akkor el fog szökni. Hiába a totál biztos kerítés neki, ha hívja a lányok utána vágya.


KI pisili a falat, virágokat, asztal lábakat, kocsi, bringa és motort bármit.

2013. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első alomnál még nem lehet tudni, a szuka, a kan miként örökít.Ezért némely tenyésztők ilyenkor bizony nem a teljes áron adják a kiskutyákat, hanem valamivel olcsóbban.
2013. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Balazs vagyok.


1. van

2. igen, jobb

3. 30

2013. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért nem állítanám hogy minden kan kutya szökik.. érdeklődni érdeklőnek persze. de az teljesen más.
2013. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez a kan kutya összecsinál mindent is akkora h.lyeség hogy nem igaz! nevelés kérdése nem több!!
2013. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Szerintem van. Ekkor derülhetnek ki a szuka vonalából a buktatók.

2. Szuka felé húzok, nekem csak az volt eddig, több fajta. A családban voltak kanok, több fajtából is, de valahogy olyan idegennek éreztem őket mindig is.

3. Ez elég nagy skálán mozog. Milyen fajtáról beszélünk? Egy tacskóról vagy egy német dogról?

2013. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2# "tüzelni fog minden hónapban" Ez egy kapitális hülyeség, bocsáss meg. Egy szuka évente általában kétszer tüzel, vagyis 5-6 havonta, de vannak, amelyek ritkábban.
2013. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kutya nem tüzel minden hónapban!

1. Attól függ mire gondolsz? Ha arra, mint amit egyszer már kérdezett valaki itt (nem tudom emlékeztek-e), hogy gyengék meg idegbetegek és selejtesek lesznek-e, akkor nincs, ha arra, hogy nem tudják még mit örökít, akkor van.

2. Én kan párti vagyok, nekem eddig csak kan kutyáim voltak (ivarosak és tüzelési időszakban sem lépnek meg).

3. Attól függ mekkora a kutya.

2013. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Imola Ágnes ***** válasza:
A szülőket ismerni kellene ahhoz, hogy megállapítsuk, hogy milyenek (ha ők egészségesek, akkor nem hiszem, hogy gond lenne). Egy Golden Retriver esetében nincs olyan különbség kan és syuka viselkedése között, bár a szukát jobban ajánlom, és jó lenne ivartalanítani is 7-9 hónapos kora körül... A fenntartása attól függ milyen minőségű táppal akarod etetni, de szerintem minden esetben számolj egy 10-15 ezres minimális összeggel...ha a kaja nem is ennyi, megbetegedhet, féregtelenítés, bolhacsepp, stb+ az oltás hónapjában, ami felnőtt korban évente egyszer van, természetesen ez megnő.
2013. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!