Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti ezt a kutyatáskát megvennétek?

Ti ezt a kutyatáskát megvennétek?

Figyelt kérdés
Miért? [link]

2013. júl. 10. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
nem, van a kiskutyának 4 lábacskája, azon tud szépen sétálni.
2013. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Van a kutyának lába, jöjjön azon.
2013. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Csak ha van kaukázusinak való.


Viccet félretéve, a kutyák szeretnek szaladgálni. Nem teher nekik.

2013. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem vennék semmiféle kutyatáskát. Akkora hülyeség.

Azért vannak a lábai, hogy használja őket.

2013. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem jön be nekem a link. Egyébként kedves előző hozzászólók, van az a helyzet, amikor jól jön egy kutyatáska! Nekem pici a kutyám, és ha olyan helyre megyünk, ahol pl sok ember van és félek, hogy rálépnek, vagy éppen féltem a sok simogatótól, akkor csak belerakom a táskába. Ha készülődünk, és előveszem a takáját a kutyusomnak, tudja, hogy ő is jön velünk, és magától beleugrik. Nekünk olyan a táskánk, hogy az autóban bekötöm biztonsági övvel, és máris meg van oldva az utazás is. Plusz vannak olyan helyek, ahová nem lehet bevinni csak úgy kutyát, viszont ha táskában van nem szólnak érte. De akár egy repülőúton is jól jöhet! Szóval lehet okoskodni, de egy táska praktikus!
2013. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem okoskodunk, de sajnos az a tapasztalat, hogy a legtöbben beleteszik a kutyát a táskába és ott éli le az életét, mert 'jajj mi lesz, ha sétál egy kicsit'! Úgyhogy nem véletlenül ilyen a hozzáállásunk...
2013. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megvenném neki, mert mint az egyik hozzászóló írta, ha kicsi a kutya akkor jól jöhet tömegben (nehogy rálépjenek) vagy repülőúton, emellett pedig az autóban történő szállítás is könnyebb.

Persze az első néhány hozzászólónak is igaza van, hogy van a kutyának lába és a kutyák tényleg szeretnek szaladgálni. Úgyhogy szerintem ha úgy érzed szükséged van a táskára, akkor vedd meg. Viszont ha csak az utcán akarsz a táskába rejtett kutyával villogni akkor felesleges, inkább sétáltasd magad mellett. Sajnos sok ilyen ember látok az utcákon, akik ahelyett, hogy sétáltatnák szegény kutyust inkább belevágják a táskába és úgy viszik "sétálni".

2013. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megvenném! És méretben is pont jó!:) Amúgy tömegközlekedésnél ez a legbarátibb szállítási módszer.

Ettől függetlenül, amikor játékidő van, önfeledten játszhat a kutyám, de városban hadd ne küldjem fel a mozgólépcsőre azzal, hogy "van négy lábad, oldd meg"... El is fáradhat a kutya, nekem egyszer 1 hatsávos út közepén, villogó zöld jelzésnél ült le sztrájkolni, nem dacból, hanem mert nagy séta után voltunk és elfáradt. Szóval nem minden helyzetben kell hősködni, hogy márpedig megoldja a 4 kilós kutya a forgatagon átvágást, buszra metróra szállást, meg hogy elég gyorsan jön-e mellettem h átérjünk-e a zöld alatt...

mindegy, elborultam bocsi, de úgy látom végletekbe szakad ez a két tábor.

2013. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok, teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Viszont szerintem csak te, kérdező tudhatod, hogy szükséged van-e a táskára és nyilván szükséged van rá ha feltetted a kérdést. Megnéztem jobban a táskát és szerintem nagyon jó ráadásul nem is drága, szerintem vedd meg.
2013. júl. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem!!!

van 4 láb nem ? használja azt

2013. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!