Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek most mi a baja a...

Szerintetek most mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
tegnap kezdett el köhögni vagyis krahácsol. száraz öklendező a köhögése, néha egy kis váladék is kijön a torkából.nem tudom mi lehet a baja rendesen játszik eszik.. megkapta az összes védőoltását...kérlek segítsetek!
2009. okt. 18. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy meg van fázva, viccesen hangzik, de adjatok neki köptető szirupot, olyat ami emberi fogyasztásra alkalmas, és fontos hogy édes legyen ne mentolos!

Mert az édeset szívesebben megeszi.

Meg kéne mutatni az állatorvosnak!

2009. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz, mert lehet kennelköhögése is ami nagyon fertöző (a többi kutyára)!
2009. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam, hogy kennelköhögés,mert a szomszéd kutyája is köhögött most hagyta abba. adtam már a kutyámnak stodal szirupot
2009. okt. 18. 19:14
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2009. okt. 18. 19:14
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és a kuytám be van oltatva kennelköhögés ellen,és attól függetlenül elkaphatta?
2009. okt. 18. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:

az én kutyum is meg volt fázva és még ő taknyolt is rendesen. törölgettem a nóziját, amikor így "kicsapta", rövidebbek lettek a séták és melegebb lett a helye. egy hét alatt kigyógyult.

jobbulást!

2009. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sürgősen vidd állatorvoshoz. A miénk is köhögött, öklendezett, egyik orvos tudőgyulladást állapított meg. Sajnos később elpusztult, 5 éves volt. A vérvizsgálata leukémiát mutatott.
2009. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kennelköhögés, lehet szimpla torokgyulladás is, de mindenképp gyógyszerre van szüksége, azt meg az állatorvos tud adni vagy felírni, és egyúttal azt is megmondja, hogy mi a baja.
2009. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha be van oltva, elvileg nem kaphatta el. Nem vagyok orvos, de én úgy tudom, hogy a kennelköhögés egy betegség együttes, tehát több féle kórokozó együttesen okozza a tüneteket. Így a kórokozók mutálódhattak.

A Stodal széles spektrumú homeopátiás készítmény (olvashatod is a hátulján az összetevőket - többféle köhögésre jó), adj ezt neki maximum 1 hétig reggel-este. Tartsd be, hogy előtte-utána egy órával nincs evés, ivás (ahogy az embereknél is)!

Elég sok kutya megfázik mostanában, hiába a bunda, a hideg korán és hirtelen jött.

Ha a Stodaltól nem javul (vagy változnak a tünetek) a köhögése 3-4 napon belül, vidd el orvoshoz, nehogy elhatalmasodjon.

Torkába lenéztél nem-e egy beragadt csont darab (csak a biztonság kedvéért)?

2009. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lenéztem a torkába én nem láttam, hogy megakadt volna vmi a de szerintem ma meglátogatjuk az állatorvost.Köszi a segítséget!
2009. okt. 19. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!