Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Faluhelyen mennyiért herélnek...

Faluhelyen mennyiért herélnek ivartalanítanak egy 6 hónapos keverék kankutyát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyík faluba? Egyébkéntmeg a doki megmondja.
2013. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vas megye közepe.
2013. júl. 11. 20:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve mennyiidősen célszerü? amit itt írnak? "szerintem még várj vele úgy 1éves koráig, mert ha most kiherélteted, úgy fog kinézni mint egy szuka nagykorában is. Nem fog kialakulni nála a mély hang, és az erős izomzat. Szerintem gondolkozz el rajta!"
2013. júl. 11. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajta kutyád van, de van abban igazság hogy érdemes megvárni az egyéves kort. Nekem boxerem van 11 hónaposan lett ivartalanítva, nagyon szép erős robosztus kutya lett. Az ivartalanításról meg valóban kérdezd meg a dokit, mert mindegyik más árat kér.
2013. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy keverék. A fene tudja azt is hallani hogy az ivartalanított állatok nagyobbra nőnek.
2013. júl. 11. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog nagyobbra nőni mimt amit a génjei engednek, nyugi. Szerintem nyugodtan ivartalaníttad minnél előbb. Azoknak a fajtáknak szokták ajánlani hogy várják meg a kifejlődést amelyek robosztusabb tipusok, staff, pit, cane corso, stb. Hogy tutira kifejődjön a fajtára jellemző robosztusosság. Egy keveréknél ez nem annyira fontos. A hang sem biztos hogy mélyebb lesz csak azért mert később ivartalalíttatod. Nekem van egy közepes termetű kan kutyám aki 6 évesen lett ivartalaníttatva, mégis magas vékony a hangja.
2013. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én pont annak örülnék ha nőne még.
2013. júl. 11. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:
mutass róla képet!
2013. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még fog nőni valószínűleg, függetlenűl attól hogy ivartalaníttatod vagy nem. Persze ha eleve kistestű akkor hamarabb éri el a végleges magasságát.
2013. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!