Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyusommal? A...

Mi lehet a kutyusommal? A többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy kistestű kutyám és a bal lábán a tappancsait nyalogatja már 2 napja,de én hiába néztem meg nem látok semmit.Szerintetek mit csináljak?Az orvos sok pénzért nézné meg?előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 12. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Néha az enyém is nyalta...


-Többször szedtem ki belőle tüskét. Pontosabban mini rózsatövishez hasonló valamit. Ilyen esetekben nemcsak nyalta, de járás közben megállt, felemelte, vagy csinált valamit, amiből rájöttem, hogy valami bántja...


-Volt néha, hogy kicsit megsérült, vagy berepedezett neki a tappancs egy része, s azért nyalta.


-És volt, hogy nem jöttem rá. Ilyenkor beleállítottam vízbe, és jól lemostam neki, hátha csak valami kosz miatt kínlódik.


Hosszútávon sosem nyalogatta, ha ilyen előfordult volna, gondolom az állatorvos jött volna megoldásként szóba...

2013. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet toplász...jó lenne hamar odvoshoz vinni...
2013. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Meg fogsz lepődni de akár allergia is lehet. A csirke allergiás kutyám is a lábát nyalogatta először, majd jött a vakarózás, rágás :((

Persze ezenkívűl is lehet egy csomó más dolog.

2013. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egy biztos, hogy poénból nem nyalogatja. Az enyémnek be volt gyulladva a körömágya, mert egy korábbi balesetből adódóan most nő az új körme, és én is alig vettem észre a szőr alatt, hogy piros és gennyes az ujjacskája. A másiknál toklász miatt gyulladt be, ő is nyalogatta már akkor, amikor szemmel még alig volt látható a gyulladás. Azt mi sajnos nem tudjuk, hogy a te orvosod mennyiért dolgozik, az enyém biztosan nem kérne érte 3-4 ezernél többet, de tudok olyat, akinél 7-nél kezdődik, hogy betesszük a lábunkat az ajtón.
2013. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy állatorvos de már megnéztem az egész lábát be is nyúltam a tappancsai közé és semmit nem látok,most is elvittem sétáltatni és végig megállt lefeküdt meg ilyenek.Nagyon sajnálom de anyu csak 3 után jön haza tehát akkor bírjuk orvoshoz vinni.
2013. júl. 12. 12:16
 6/16 A kérdező kommentje:

Ja,meg én is mostam meg neki de nem lett jobb ://

egész éjszaka nyalta :/// meg szóltam neki hogy jöjjön mert elviszem sétálni és nem bírt ráállni és szegénykém elesett.

Egyébként ha akkora baj lenne hogy műteni kell,akkor ott kell hagyni igaz?és ha ott hagyom biztos hogy nem bírná ki mert nagyon lelkis kutyus :/

2013. júl. 12. 12:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell minden esetben otthagyni műtét után. Legtöbb esetben amikor felébred haza engedik.
2013. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem.köszi
2013. júl. 12. 12:35
 9/16 A kérdező kommentje:
ha valaki tud még valami választ akkor nyugodtan írja meg ! ://
2013. júl. 12. 12:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy műteni kell! Majd az állatovos megvizsgálja, addig ne idegesítsd magad feleslegesen!
2013. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!