Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem a Pedigree helyett a 3...

Vettem a Pedigree helyett a 3 hónapos amstaff kutyának új tápot, de amiket írtatok nekem azokat egyiket sem árulják a Frasnapfban, így végűl SELECT GOLD márkájú tápot vettem neki. Vélemény?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A Pedigreenél sokkal jobb, de a minőségéhez képest drága. Szerintem azt is írták korábban a többiek, hogy neten kell rendelni és nem feltétlenül a boltban vásárolni. Persze ha anyagilag belefér, etetheted ezzel, csak ennyi pénzért kapnál jobbat is.
2013. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket ajánlottunk az főként neten rendeléssel szerezhető be. A többség így csinálja.
2013. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha neten rendeled nemcsak hogy olcsóbban jössz ki,de házhoz is szállítanak és jobb minőséget is kapsz ugyanannyi pénzért.


A Fressnapf legalább 4-5-6 ezerrel drágább,mint az internetes webshop.

2013. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nem a legjobb táp (pláne a kisebb kiszerelések), de sokkal jobb mint a Pedigree. A szüleim etettek ezzel egy darabig, mert ugye a Fressnapfban ezt ajánlották nekik és szép volt tőle a kutyus, a széklete is kevesebb-szilárdabb lett.
2013. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Select Gold szerintem nem egy jó táp. Én nem vettem volna meg. Amiket írtunk, azokat rendelni tudod, illetve tenyésztőktől, forgalmazóktól megvenni.
2013. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan webáruház,ahol ingyen kiviszik bizonyos értékhatár felett.2-3 nap alatt kiszállítják.
2013. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Netről rendelj ott kapsz 45 % os hústartalmú tápot is 500.- / kg :))
2013. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!