Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb kutya és miért?...

Melyik a jobb kutya és miért? (border collie v golden retriver)

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
A border jobb sportkutya a golden sokkal családcentrikusabb, és nem olyan jó frizbire,agilityre meg ilyenekre.
2013. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
attól függ, hogy mire akarod használni. szerintem egyik kutya fajta sem jobb a másiknál, mind más temperamentumú és életvitelű gazdihoz passzol. mik az elvárásaid?
2013. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
A border egy munkakutya, nem ajánlom Neked.
2013. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Froncsi ***** válasza:

A border collie egy energiabomba, nem ajánlott olyan helyre, ahol nem tudják sétáltatni. Ha nem elégíted ki a mozgásigényét, akkor pótcselekvés formájában vezeti le a frusztrációt. (pl felássa a kertet)

Családi kutyának a retriver nagyon jó választás.

A collie állatok tereléséhe való munkakutya

2013. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mindketto nagyon jo kutya, de ahiogy elottem is irtak attol fugg mire szeretned:) en inkabb golden parti vagyok
2013. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudjuk megmondani, csak így. Fejtsd ki bővebben! Mi a célod vele? Családi, kiállítási, vagy sportkutyának szeretnéd? Mert nem mindegy...
2013. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mindegyik a saját módján a legjobb. Így összehasonlítani olyan mint egy lovat meg egy macskát. A ló sportra való a macsek meg házikedvencnek.
2013. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tanulás után lenne rá 5-6 órám tanítani játszani vele sétáltatni stb... csak az a baj mikor én suliban vagyok egyedül lenne otthon és társasházban lakunk(hatalmas kertel)
2013. júl. 13. 14:48
 9/20 A kérdező kommentje:
Jah és mennék vele agilityzni frizbizni es ahova csak lehet magammal vinném pl minden hétvégén valami programra és egész nyáron balatonon
2013. júl. 13. 14:53
 10/20 gas72 ***** válasza:
Labrador nagy a társasházba, viszont ha a collieval napi 2-3 órát tudsz játszani, az sem rossz. Nekem colliem van, okos és feltalálja magát, az szomszéd golden viszont szökik, ás, ugat. Én border párti vagyok, de egy lakásban nem érdemes ilyen fajta kutyát tartani.
2013. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!