Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó kiállítási...

Szerintetek jó kiállítási border collie? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jún. 30. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem értek a fajta standardjéhez,de nekem tetszik.
2013. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

első ránézésre nagyon szép,de a kiállításokon nagyon sok mindent megnéznek,amit nem lehet megmondani 2 kép alapján,főleg úgy h nem vagyok szakértő.

viszont a google-ba keresel pár oldalt,ahol leírják h mi a fajta standard-je,és összehasonlítod az írottakat a kutyáddal.

2013. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem egyenes hát hiba.
2013. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
szoktam vele kiállítani de sajnos mindig van ellenfelünk aki tenyésztő úgyhogy nincs sok esélyünk. De jó az, mindenkinek tetszik csak a ringdresszúrája nem megfelelő még :P
2013. jún. 30. 14:33
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A feje elég szép, nagyon jók a fülei, viszont tényleg nagyon lejtős a háta, a nyaka nem megfelelően illesztett, emiatt a kutya nem nyújt elegáns benyomást.
2013. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Bocs de szerintem fajtán belül nem tűnik szépnek. Én sem vagyok fajtához értő, de elég volt kigugléznom a border collie standardját, és ilyen típusú kutyákat láttam: [link]

A tiéd kiállása ehhez képest nagyon csúnya, ne vedd sértésnek, csak a véleményemet írom le.

2013. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :D nem veszem sértésnek :P ebben az állításban kapta a legjobb címet és nincs elég szőre sem :(
2013. jún. 30. 21:36
 8/18 A kérdező kommentje:
[link] amúgy tud ő ilyen is lenni :D
2013. jún. 30. 21:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért a popója még itt is eléggé lent van :D De az is lehet hogy amit én linkelte az champion kutya :) Biztos sok évnyi munka van benne, hogy az ilyen szép kiállású. Bár attól is függ hogy kinek milyen a "szép" :)
2013. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj,de nem jólállitod a kutyát.A ringresszúrára gyúrjatok rá jobban. Nézz képeket,hogy csinálják a profik,és gyakooljatok,csináljatok képeket,hogy lásd,melyik áll a legjobban neki.

Általánosságban szép kutya,egy chammpiont össze lehet vele szedni.

Szép,kifejező a feje,jók a fülei.A szeme lehetne kicsit sötétebb. A testéről nehéz nyilatkozni,mert nem jók a képek. A háta nagyon lejtősnek tűnik,ne tedd annyira hátra a lábát.Ha magától áll igy,akkor tedd be kicsit jobban alá.

A második képen kissé rövidnek tűnik a nyaka. Az elsőn kihúzod neki,de ne igy csináld.A felvezető póráz egészen a z álláig,és a két füle környékén fogd a felvezetőt,úgy sokkal jobban mutat a kihúzott nyak.

Gondolom fiatal kan a kutyus.A szőre még alakulni fog.

Képekről sjnos ennyi jön át.Nem látni a végtagálláskat,a mozgást,emeli e a farkát közben,stb stb.

Honnan van,és kik a szülei?

2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!