Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van ez? Kutya vemhesseg...

Miert van ez? Kutya vemhesseg surgos!

Figyelt kérdés
van egy 3 kilos 3 eves havanesem jelenleg terhes majus kozepe fwle tuzelt egyik naprol hatalmas lett a pocija es ha hozzaerek a hasahoz nyuszorog.nagyon kemeny a. hasa kiskutyak nem tapinthatoak ki kell aggodnom?

2013. júl. 13. 22:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
én mindenképpen elvinném ügyeletre orvoshoz!
2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%

Kell.Már a vemhesség elejétől rendszeres állatorvosi felügyelet alatt kéne lennie.Meg kellene lenni az ultrahangnak és a vemhes szukának oltásokat is kell kapnia.

Egyébként egy kutya nem terhes,hanem vemhes.

Menj el vele egy jól felszerelt orvosi rendelőbe és nézesd meg mielőbb.Ha nincs gond,legfeljebb megnyugszol.

Egyébként ilyen szinten tudatlanul mi a rákért szaporítasz?Van elég problémás havanese a magadfajták "áldásos"tevékenysége miatt.

Gondolom a kutyádnak törzskönyve és eü.szűrései sincsenek meg.

2013. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
10%

Jaaaj,kettes,ez az àlszent duma...minek osztod az észt,honnan veszed,h szaporítô?

Kêrdezõ,vidd el feltétlen orvoshøz.

2013. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
ket kutyam vqn es hat sikerult osszehozni nekik ugy voltynk vele egy alom belefer utana ivartalanitas .mivel nekem nincs sajat keresetem igy edesanyam dont ilyen kerdesekben es mivel neki voltak lany kutyai ugy gondolta nincs szukseg sok penzert orvosra es odadigyeltem ra az etkezesre is es nem lebaszast kertem hanem tapasztalt emberek velemenyet
2013. júl. 13. 22:28
 5/36 A kérdező kommentje:
de most is korb korbe jarkal
2013. júl. 13. 22:29
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

majus kozepe fwle tuzelt egyik naprol hatalmas lett a pocija

-láttátok hogy befedezte kan?

-szószoros értelmében egyik napról a másikra?


amennyiben nem biztos a vemhesség az is lehet hogy mondjuk bélelzárodás miatt felpuffadt vagy egyéb belsőszervi elváltozások vannak...


mindenképp kellene orvosnak látnia, nem kifogás hogy nincs időd rá vagy nincs pénzed... mert ha pl nem vemhesség hanem bélelzárodás akkor napokon belül elpusztul... de akkor is ha a vemhesség miatt komplikációk lépnek fel...

2013. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

Nincs sok pénze.És mi van,ha császározni kell több tízezerért?Mi a garancia arra,hogy az összepároztatott kutyák nem rokonok?

Ha anyukád pénzt akar a szaporításból,sajnos költeni is kell rá.Ezeknél az agyonszaporított "fajtatisztáknál"nem olyan egyszerűen megy,mint a falusi keverékeknél.

Most mennyivel vagy előrébb egyébként azzal,hogy megírtuk,mielőbb orvos kell?

Ismerősöm kutyáját nemrég császározták,több mint 50 ezer ft volt a műtét,igaz hogy nagyobb testű kutya.

2013. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%

ugy gondolta nincs szukseg sok penzert orvosra


kérdés ha te leszel terhes és anyád azt mondja nem kell orvos mert ő már szült gyereket akkor nem mész el orvoshoz??????


ez egy nagyon buta felfogás.. sajnálom szegény kutyádat...

2013. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Az meg nagyon kevés,hogy odafigyeltél az étkezésre.Itt számos más probléma is lehet.Mondjuk amennyire értetek hozzá,az az étkezés sem biztos,hogy megfelel egy 3 kilós vemhes kutyának.
2013. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
ugy egy het alatt de semmi fele belproblemarol nincs szo mert olvastam errol is es eszik rendesen es a szeklete is normalis es nem lattuk de egy jo darabig nem engedte magahoz
2013. júl. 13. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!