Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem ra a szuleim,...

Hogy vegyem ra a szuleim, hogy bent tarthassam a kutyam?

Figyelt kérdés

Van egy 1 ev koruli terrier keverek kutyusom, kozepes testu. Imadom, olyan nekem mintha a gyerekem lenne. Nagyon szeret emberek kozott lenni es nem birja az egyedulletet. Tobb okbol is szeretnem, ha bejarhatna a lakasba.

1: szinte mindig koztunk lehetne, mert azert en se vagyok kint egesz nap. Ha nem vagyunk itthon az mas...

2: rengeteget van elol a kapunal es felek, hogy valaki bedob neki valamit vagy bantani fogja.

3: enis sokkal nyugodtabb lennek, ha mindig a kozelembe lenne.

4: ha tel lesz akkor attol, hogy van meleg olja meg rossz lesz azt nezni, hogy en bent vagyok a meleg hazba o meg nem.

persze, ha szeretne kimenni akkor barmikor kiengednem. A szuleim azt mondjak, hogy kutya nem valo lakasba meg minden budos lesz es kutyaszoros stb...amugy imadjak a kutyat, de csak az udvaron.

hogy vegyem ra oket, hogy bejohessen a hazba a kutyus?


2013. júl. 14. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg mond nekeik azt hogy csak a szobádbal lenne, ha otthon vagy. Hátha.
2013. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először próbának a könnyen tisztítható helyekre kéne beengedni pl. előszoba, meg a te szobád, ahol te takarítasz utána. Ha jól működik, ők is engedékenyebbek lesznek.
2013. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kettesnek jó volt a tippje!
2013. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!