Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjem a nevelését?

Hogyan kezdjem a nevelését?

Figyelt kérdés

Szeretnék befogadni egy kutyust.

De mivel keverék és kicsit idősebb, talán van 1,5 éves így nem tudom milyen volt az előző élete.

Mi az amit mindenképpen le kell tesztelni nála és hogyan?

Nem menhelyről való.

pl.:

Etettem kézből, odajött elvett annyit amennyi szájába fért, és arrébb letette úgy ette meg. Ez utalhat arra hogy ha éppen eszik és közeledik felé a másik kutyánk megtámadhatja?


2013. júl. 14. 19:53
 1/6 gas72 ***** válasza:
Két felnőtt kutyát nehéz összeszoktatni. Először legyél te az alfa, ajánlom jan fennel Kutyapszichológia c. könyvét. Remélem segítettem. A két kutya megoldja egymás közt. Csak a nemeikkel ügyesen kombinálj.
2013. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A meglévő kutyánk is kan, olyan 8-9 hónapos.

A másik kutyának nem tudom besaccolni a korát, de max 1,5re ha kell, nagyon szép fehér fogai vannak, de ő is kan.

2013. júl. 15. 07:19
 3/6 gas72 ***** válasza:
És ivartalanított mindkettő?
2013. júl. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két felnőtt kutyát egyáltalán nem nehéz összeszoktatni, csak tudni kell a módját :)
2013. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mi mostani kutyánk nem, a befogadottat szeretném ivartalanítani.
2013. júl. 15. 11:27
 6/6 gas72 ***** válasza:
Ok, akkor nem lesz semmi, csak te maradj az alfa
2013. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!