Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok kistermetű kutyákat...

Tudtok kistermetű kutyákat mondani?

Figyelt kérdés

Olyan keresek akik szeretik az embereket,gyerekeket.Nem támadnak rá az idegenekre.Legjobb lenne ha olyan írna akinek van tapasztalata azzal a kutyával amit ír.Ja és úgy értem a kistermetű kutyát hogy felnőtt korában is kicsi is marad.(mint pl.a yorki)

köszi előre is!

(oltani ne próbálj)



2013. júl. 15. 18:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Uristen nagyon nagyon nagyon szepen koszonom mindenkinek!!! Orulok hogy vannak meg olyan emberek akik ennyit irnak egy ismeretlen kerdesere. Masok mar az olvasasra keptelenek,nemhogy egy eegesz "regenyt" leirni. Nagyon halas vagyok nektek! Megegyszer koszonom!:)


Utolso: koszonom rendben irok ha lesz kerdesem. De mar most is van ugyhogy szerintem mindjart irok. De meg nem biztos. Holnap mindenkeppem!:)


Harmadszorra is koszi mindenkinek,aranyosak vagytok!

2013. júl. 15. 23:28
 12/12 anonim válasza:

A tacskó is jó, nem láttam, hogy írták-e mások. Nekünk egy tacskó keverék volt, fekete-fehér foltos,nagyon vidám, barátságos. Nagyobb volt, mint egy átlagos tacskó, de térdig se ért négy lábon állva. Barátságos.

Csak sajnos elszökött.

Ő is jó példa rá, hogy a keverékeknek lehetnek jobb tulajdoságaik, mint a szüleiknek. És olcsóbbak is.

2013. júl. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!