Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan kutyatápot...

Tudnátok olyan kutyatápot mondani, ami nem drága és jó? Most elég gyatrát kap szerintem.

Figyelt kérdés
Most egy Brunos nevezetű tápot kap, aminek én nem igazán örülök, jobban szeretnék olyat adni neki, amiben több vitamin és ásványi anyag van (nem én veszem a tápot). Ez olcsó. A szüleim nem fognak 1000-1500-nál többet kiadni 3 kilóra, szóval ilyen árban kellene nekem valami:S (a mostani ennél olcsóbb). Nagyméretű tacskóról van szó, 3 éves.
2013. júl. 10. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én Joserát és Britet adok a kutyáimnak, de etettem már Acc-vel is.
2013. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Josera, Bosch. Zoofaston nézz utána, ott viszonylag olcsón megkapod.
2013. júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
mi a Friskiest adjuk a kutyusunknak imádja :)
2013. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó! Tömd akkor magadba azt a színezékkel meg minden f-ssal teli tápot ha olyan jó!!!
2013. júl. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as a friskiest azért szeretik mert tele van ízfokozóval, kb mint embernél a mekis hamburger. Legalább olyan egészséges is.

Kérdező én Brit Premiummal etetek 15 kg kb 7000 attól fügően honan rendeled. Boltban nem nagyon kapni. Zoofast, petissimo, dogshop, itt tudsz rendelni. Legolcsóbb a zoofast, 8900 felet ingyenes a szállítás. A josera is jó táp ebben az árkategóriában.

2013. júl. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én royal caninnal etetek és nagyon bevált! Royal caninnak 1200-1700/ kg veszem. szerintem próbàld ki de hátha van a környéketeken,webáruházban olcsóbban.

.

2013. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Caninnak csak a neve nagy,a marketinget kell megfizetni.Abból az árból sokkal jobb tápokat veszel.A Royal Canin teli van gabonával.


Én szintén a Brit Prémiumot ajánlanám 7-8ezer ft körül mozog 15 kg! Az nektek elég vagy 2-3 hónapra.

2013. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a royal tényleg nem a legjobb táp, ha megnézed az összetevőket (tegnap nézegettem a gyógytápokat is) első összetétel búza, kukorica, utána valamilyen szárnyas (pl francia bulldog fajta tápban szárnyas hús van, holott minden 2dik bulldog allergiás a csirkére , pulykára, nekem ez fura nagyon), glutén liszt (vagy valami hasonló) van benne. Köztudott h a kutyák a glutén tartalmú tápot nem tudják meg emészteni, így jobb ha nincs benn kukorcia v búza. A szárnyasokra is a legtöbb kutya allergiás. Na és 1 kilo táp 2-3000 Ft. szerintem ár-minőség szempontjából borzalmas rablás.

Én is a brit prémium tápot tudom javasolni, vagy még a pro plant. Ha rendeled az is egész olcsó, 7-800 Ft / kiló (de nagy kiszerelésben). Mi most tértünk át a pro planről a britre (mert az jobb összetétel alapján) én teljesen megvagyok vele elégedve és nem is drága annyira, na meg rossz véleményt eddig senkitől sem hallottam. Itt a zoofastos oldala, ha jól tudom most itt a legolcsóbb.

[link]

2013. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az én kutyám Darlingot kap. Szereti nagyon. 15 kg -5500 forint.
2013. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább olyan jó mint a friskies, meg a pedigree. Telenyomva ízfokozóval, szinezékkel, meg szójával. Hús meg szinte semmi benne.
2013. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!