Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az utobbi napokban rengeteget...

Az utobbi napokban rengeteget sirt a kutyam. Miert?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van vele. Mindig is hisztis volt, de mostanaban nagyon. Ha setalunk es megallunk a zebranal akkor tudja, hogy le kell ulni, le is ul, de addig sir meg el nem indulunk. Ha meglat egy masik kutyat akkor is jon szepen lab mellett, de sir, mert menne oda jatszani. Akkor ma mentem el itthonrol es a szuleim kint voltak az udvaron, de hat csak en vagyok a gazdi, na es elmentem o meg hatrament a szuleimhez es sirt. Utoljara akkor csinalt ilyet, amikor idekerult.

Annyi, hogy nem nagyon voltunk itthon most...sokat kirandultunk. Nem kerek olyan valaszokat, hogy felelotlen vagyok..most osszejottek igy a dolgok, de azert a seta se maradt ki meg kicsit jatszottunk is. Viszont joval kevesebbet, mint amennyit szoktunk. Ez lehet az oka? Vagy mi tortent vele?


2013. júl. 15. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem értek a kutyusokhoz, de sztem hiányoztál neki és míg távol voltál rászokott a sírásra, mint a gyerekek a hisztizésnél. Szoktasd le róla :)
2013. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
a kutyák nem tudnak sírni bmeg...
2013. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy ez, vagy más, egyikünk sem lát bele a fejébe. Az "ok nélküli" nyöszögés általában a levezetetlen feszültség jele, valami ott van a kutyában, lehet, hogy a mozgás kevés neki, vagy érzelmileg pörgött túl, esetleg mindkettő.

Amúgy kirándulni nem vittétek el a kutyát, jól értem?

2013. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! Akkor valoszinuleg az volt a baj, hogy kevesebbet volt vele foglalkozva. Nagyon porgott is.

Nem, nem tudtuk magunkkal vinni

2013. júl. 15. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tüzel . Fiú vagy lány ivartalanítva van?
2013. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!