Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyám a...

Hogy szoktassam le a kutyám a szökésről? SOS!

Figyelt kérdés
4 és fél éves, menhelyről hoztam. Eddig nem szökött, most elkezdtem sétáltatni, és azt hiszi, mindig kimehet. Féltem, mert forgalmas utcában lakok, és sok a kóborkutya, macska.

2013. júl. 15. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kerítés kell, és nem fog megszükni. Ha meg a kapun megy, nem kell kiengedni, és meg fogja tanulni, hogy nem mehet ki, csak pórázon, hívásra. Meg persze sokat kell sétáltatni, hogy ne akarja magának megoldani.
2013. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megszökni*
2013. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A kerítéssel semmi baj, viszont a kapu nehezen csukható így sokan nyitva hagyják. Köszi a választ. Segíthettek még:)
2013. júl. 15. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű

kinyitod a kaput, odaállsz és ha ki akar menni, nem engeded ki

nyugodtan rúgjál bele ha makacskodik nehogy azthiggye, hogy játékról van szó

kutya ez nem hülye, le fogja venni hogy mit nem szabad

2013. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Próbáljátok meg azt, hogy valaki kint áll az utcán a másik meg a kapuban, és ha elindul akkor erőteljesen rá kell szólni, hogy ne! szerintem megfogja tanulni, hisz a kutyák okosak. :)
2013. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ivartalanított?Mert ha nem akkor rögtön azzal kéne kezdeni.
2013. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ivartalanított. Már én is gondoltam az ivartalanításra.
2013. júl. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!