Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem beteg a kutyam?

Ugye nem beteg a kutyam?

Figyelt kérdés
Este neha-neha ki szoktam nezni az ablakon, hogy minden oke-e vele. Es altalaban mindig odaszalad az ablakhoz mikor kinyitom. Viszont ma eloszor meg odajott, most ha kinyitom az ablakot csak fekszik es ramnez, ha hivom jon, de akkor is csak lassan odasetal. Maskor felpattan. Ugye nem beteg? Lehet, hogy csak gondolja, hogy hagyjam mar pihenni meg tudja, hogy ha odajon akkor ugyis becsukom az ablakot nemsokara es nem tortenik semmi?
2013. júl. 16. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a kutyád?
2013. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1, nagyon porgos. Lehet, hogy ha kimennek hozza akkor ugralna es megunta, hogy 'hulyet csinalok belole' hogy nyitogatom az ablakot.
2013. júl. 16. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Be van tunyulva, játssz vele, sétáltasd rendszeresen !!
2013. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Setaltat vele,setaltatom, tanitom, futni jarunk stb...
2013. júl. 16. 01:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ha nagyon elkezd ugatni este, kikopogok és elhallgat, de más esetben ha kikopogok az ablakon rám se bagózik.


Tudom nem függ össze a kettő, de ha más furcsának vélt tüntet nem produkál akkor szerintem nem kell aggódnod !

2013. júl. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy gazda, megérzi ha valami baja van az állatának, többnyire sajnos nem ok nélküli az aggódás. Nem mondom, hogy szaladj rögtön dokihoz, de figyeld a kutyust, hogy nem tapasztalsz-e más szokatlan dolgot a viselkedésében.

Én legalábbis általában hamarabb tudom, hogy baja van az állataimnak, mint hogy egyértelmű tünetet mutatnának, pedig nem vagyok egy orákulum.

2013. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik, esetleg inni sem akar, továbbra is kedvtelen marad, nem játszik, akár lázasnak is tűnik, hány, stb. akkor irány a doki! Jobb félni, mint megijedni
2013. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jajjj, de nem...csak ha kinyitom az ablakot nem pattan fel. De en mindent tulaggodok:D
2013. júl. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!